Maffashion kusi na wakacjach w Grecji. Wygląda jak milion dolarów!

2022-08-10 19:30

Julia Kuczyńska (34 l.) nie miała ostatnio lekko - rozstanie z partnerem, Sebastianem Fabijańskim, a także samotne macierzyństwo i fala zainteresowania, niekoniecznie tylko pozytywnego, po medialnej aferze z ich udziałem - można się było zmęczyć. Maffashion, która niedawno przyznała, że stres spowodowany całą sytuacją dosyć mocno się na niej odbił, postanowiła zadbać o porządną dawkę relaksu. Ruszyła do Grecji! Zobaczcie gorące zdjęcia z wakacji gwiazdy.

Maffashion kusi na wakacjach w Grecji. Wygląda jak milion dolarów!

i

Autor: Instagram/Julia Kuczyńska

Maffashion chwali się wakacjami na Santorini. Wygląda obłędnie! "Wideo promocyjne dobrego nastroju"

Julia Kuczyńska ostatnio zwierzała się fanom podczas sesji Q&A, jak łączy samotne macierzyństwo z aktualnymi projektami zawodowymi. Okazuje się, że Maffashion korzysta z pomocy bliskich oraz niani. Przyznała też, że choć nie zawsze jest jej łatwo, dzięki swoim doświadczeniom nabrała jeszcze większego szacunku do innych matek, zwłaszcza tych, które mają więcej niż jedno dziecko.

Teraz Maffashion zdecydowała, że po ostatniej aferze medialnej z udziałem jej byłego partnera, Sebastiana Fabijańskiego, należy jej się trochę odpoczynku. Gwiazda pozostawiła synka Bastka pod dobrą opieką i ruszyła na wakacyjny wyjazd! Jako kierunek wybrała bajeczne Santorini w słonecznej Grecji. Blogerka nie ukrywała zachwytu lokalną architekturą, a także widokami. Zatrzymała się w naprawdę luksusowej willi!

W mediach społecznościowych opublikowała także zdjęcia i nagrania z wakacyjnych chwil. Widać na nich, jak pluska się na basenie, pręży w słońcu i relaksuje w pięknych wnętrzach w towarzystwie przyjaciół. Nie zabrakło też spacerów i zwiedzania okolicy. Poniżej w naszej galerii zdjęć zobaczycie, jak spędza wakacje Maffashion. Jest na co popatrzeć... Wygląda jak milion dolarów!

? Video promocyjne dobrego nastroju. Ściskam z Santorini - pisała na swoim koncie na Instagramie Maffashion. Wygląda na to, że wakacje jej służą.

Jak Maffashion bawi się w bajecznym Santorini w Grecji? Blogerka modowa zachwyciła się lokalną architekturą i widokami! Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Jak dobrze widzieć Cię szczęśliwą! ? - nie zabrakło i komentarzy od oddanych fanów Maffashion, a także życzeń miłego wypoczynku!

Eska Summer City Olsztyn! Wakacje 2022 w Mrągowie
Sonda
Jak podoba Ci się nowa fryzura Maffashion?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki