Maffashion zdumiona tym, ile przytyła w CIĄŻY. Wyjaśniła, po co ukrywała brzuszek

2020-09-05 21:12
Ile przytyła w ciąży Maffashion?
Autor: Kadr z programu "Dzień dobry TVN" Ile przytyła w ciąży Maffashion?

Maffashion (32 l.) spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim (33 l.). Długo udawało jej się ukryć ciążę. Blogerka w końcu wytłumaczyła, dlaczego to było dla niej takie ważne. Opowiedziała o zdrowiu i obawach, a także o tym, ile przytyła. Gwiazda rozkręciła niedawno swój modowy biznes. Czy zamierza z niego zrezygnować?

Maffashion pokazała się w "Dzień dobry TVN". To był jej pierwszy oficjalny wywiad w ciąży. Gwiazda ukrywała brzuszek, choć jak tylko fani zauważyli, że jest bardziej okrągła, to już pojawiły się spekulacje.  W końcu potwierdziła to, że spodziewa się dziecka z Sebastianem Fabijańskim. Oboje opublikowali przepiękne zdjęcia na swoich profilach. Maffashion pokazała duży brzuszek.  Blogerka opowiedziała na antenie TVN-u, jak się czuje w błogosławionym stanie. Przytyła ponad 15 kg: - Nigdy tyle nie ważyłam! 

Wyświetl ten post na Instagramie.
#bw #september Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Paulina Krupińska zapytała gwiazdę o to, dlaczego tak długo ukrywała swój stan. Sama wyznała, że w jej przypadku też tak było, bo nie chciała zapeszać. Maffashion przyznała jej rację: - Różne rzeczy po drodze w ciąży mogą się przytrafić. Mamy takie przykłady i z branży i myślę, że ludzie mają takie przykłady ze swojego najbliższego otoczenia. To jest moja pierwsza ciąża. Nigdy nie wiedziałam, jak będę się w niej zachowywała i jak przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty przez długi czas to nie był łatwy temat. Influencerka nawiązała do Iwony Węgrowskiej, która ogłosiła kolejną ciążę na Instagramie, a później spotkało ją nieszczęście i poroniła. Dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego nie chciała zdradzić, jak on zareagował na wieść, że będzie tatą. Gwiazda podkreśla jedno, ciąża to "nie jest kolejny projekt biznesowy, którym chce się pochwalić". 

ZOBACZ:Opole 2020: Beata Kozidrak zaśpiewała dla zmarłej mamy. Wybrała specjalną piosenkę

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oni. Miłość. Post udostępniony przez SF (@sebastian.fabijanski.official)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE