Michał Wiśniewski, Magda Femme

i

Autor: AKPA

Zostanie zlicytowana?

Magda Femme ma problemy finansowe? Była żona Wiśniewskiego może stracić dom

2023-05-30 14:18

Magda Femme była pierwszą wokalistką zespołu Ich troje i pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozpadzie zespołu piosenkarka wycofała się w cień. Okazuje się jednak, że wokalistka, podobnie jak jej były mąż, nie uniknęła kłopotów finansowych. Może nawet stracić dom.

Jak poinformowało "Twoje imperium" dom Magdy Femme został wystawiony na licytacje przez syndyka. Ogłoszenie syndyka masy upadłościowej o sprzedaży z wolnej ręki domu Magdy Femme w Krupiej Wólce pod Warszawą miało pojawić się w sieci jakiś czas temu. Cena wywoławcza nieruchomości opiewała na prawie 940 tys. zł. Zapytana o sprawę piosenkarka ucięła temat, twierdząc, że ktoś zrobił jej głupi żart. 

Jednak okazuje się, że piosenkarka ogłosiła upadłość. Dane w postępowaniu upadłościowym są jawne. Lista jej wierzytelności trafiła do sądu. Jak poinformowała Monika Cichońska z Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Tycjana Saltarskiego, ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości jest nieaktualne. Przedstawicielka kancelarii dodała, że Magda Femme złożyła wniosek o umorzenie postępowania.

Kilka lat temu głośno było o kłopotach finansowych Michała Wiśniewskiego. Muzyk stracił ogromne pieniądze i ogłosił upadłość majątkową. Dziś zapewnia, że udało mu wyjść z kłopotów. Celebryta znalazł nawet sponsorów i wraz z nimi buduje ogromny dom dla całej rodziny. Postępy na budowie można śledzić w reality show, publikowanym na jego kanale na YouTube.

Zobacz galerię: Michał Wiśniewski stracił robotę, nie boi się o pieniądze

Katarzyna Dowbor w pierwszym wywiadzie telewizyjnym
Sonda
Masz lub miałeś kiedyś kontakt z komornikiem?