Magda Gessler bez makijażu. Tak wygląda jej twarz z bliska

i

Autor: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler bez makijażu. Tak wygląda jej twarz z bliska [ZDJĘCIE]

2021-12-27 11:00

Magda Gessler (68 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciem bez makijażu i pokazała, jak wygląda jej twarz z bliska. W ramionach ukochanego gwiazda telewizji TVN wprost rozkwita. Fani byli zachwyceni i nie szczędzili komplementów.

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową polskiej gastronomii. Od wielu lat prowadzi niezwykle popularny program kulinarny "Kuchenne rewolucje", gdzie zmienia polskie restauracje i daje restauratorom prawdziwe lekcje życia. Oprócz udanej kariery zawodowej, gwiazda TVN jest też spełniona prywatnie. Rok temu po raz pierwszy została babcią. Na świat przyszła dziewczynka, której rodzice (Lara Gessler i Piotr Szeląg) dali na imię Nena. Maleństwo jest oczkiem w głowie restauratorki.

Kilka dni temu Magda Gessler wybrała się wraz z ukochanym Waldemarem na wakacje. Para zdecydowała się odwiedzić Sri Lankę. Od kiedy tylko dotarli na miejsce, na profilu instagramowym restauratorki pojawia się wiele pięknych zdjęć. Na jednym z nich prowadząca "Kuchennych rewolucji" pokazała się bez makijażu. Fani byli zachwyceni!

- W naturalnej wersji o jest Pani o wiele piękniejsza ?

- No pięknie, naturalnie ❤️ Chciałabym, aby Panią malowano delikatnie? …. naturalnie i będzie przepięknie

- Naturalnie i pięknie ?❤️

- Pięknie Pani w takiej delikatnej odsłonie ?? - pisali w komentarzach instagramowi obserwatorzy Gessler (zachowano oryginalną pisownię). 

Zobaczcie sami!

Magda Gessler w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Poznaj sposób restauratorki na utratę zbędnych kilogramów. 

70 zł za słoik zupy! Drożyzna na straganie u Magdy Gessler [SONDA]
Sonda
Magda Gessler wygląda lepiej:
Nasi Partnerzy polecają