To szokujące, co Magda Gessler myśli o Polakach! Chce wyjechać z kraju?

2021-12-20 9:24
 To szokujące, co Magda Gessler myśli o Polakach! Chce wyjechać z kraju?
Autor: akpa To szokujące, co Magda Gessler myśli o Polakach! Chce wyjechać z kraju?

Magda Gessler (68 l.) to światowa kobieta, nie powinno więc dziwić, że rozważa ona przeprowadzkę do innego kraju. Nie podejrzewaliśmy jednak, że aż tak źle ocenia własny kraj i Polaków. Jej słowa mogą wiele osób oburzyć.

Magda Gessler od lat króluje na małym ekranie. "Kuchenne rewolucje", które prowadzi, są hitem telewizji. Dzięki nim mamy też okazję zobaczyć, jak celebrytka zachowuje się w różnych sytuacjach. Już nikogo nie powinno dziwić, że przeklina czy rzuca talerzami. Mówi to co myśli i nie owija niczego w bawełnę. Tak było też teraz, gdy szczerze powiedziała, co myśli o Polsce. Okazuje się, że wcale się jej tu dobrze nie żyje. To trochę zaskakujące, bo przecież to właśnie tutaj prowadzi swoje restauracje, kręci programy, ma wspaniały dom i rodzinę. Czy zatem, restauratorka wkrótce opuści nasz kraj i zamieszka na południu Europy?

Początki pandemii były dla Magdy Gessler bardzo trudne. Utrudnione przemieszczanie się między krajami i inne ograniczenia, były dla niej prawdziwym koszmarem. Głównie przez to, że nie mogła się zobaczyć ze swoim ukochanym mężem Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Kanadzie. Kraj ten ze względu na koronawirusa, zamknął swoje granice dla przyjezdnych.

- Kochamy się bardzo, ale z czasem trzeba było zaakceptować rozłąkę. Tęsknię za mężem bardzo, a on za mną, dlatego potrafimy czasem przegadać długie godziny przez telefon. Przez wiele miesięcy w czasie pandemii Kanada była zamknięta i nie mogłam do niego jeździć, ale spotykaliśmy się w Polsce albo za granicą - w Hiszpanii, we Francji, we Włoszech, czyli tam, gdzie ludzie kochają życie. To było piękne i bardzo romantyczne - mówiła Gessler w rozmowie z "Na żywo".

Zobacz, jak wygląda dom Magdy Gessler. Wnętrze jest BAJECZNE!

Póki co jednak, para nie zamierza zmieniać swojego układu i nadal będą prowadzić małżeństwo na odległość. Jak tłumaczy Gessler, każde z nich ma swoją pracę w danym kraju i nie chcą z niej rezygnować. Myślą już jednak o momencie, gdy postanowią wspólnie zamieszkać na stałe pod jednym dachem. Co ciekawe, nie wybraliby Polski na wspólne życie. Dla Magdy nasz kraj jest zbyt smutny i przepełniony nienawiścią.

- Będę do niego latać i odwiedzać go, tak jak robię to od lat. A jeśli mielibyśmy razem zamieszkać, to na pewno wybralibyśmy wspólnie kraj, w którym żyje się radośnie. Kanada jest miejscem trudnym do życia, ludzie są zamknięci w sobie i zbyt poukładani. A i ja, i mój mąż kochamy życie i jesteśmy otwarci na innych. Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas, w Polsce się trwa. Tutaj nienawiść, z czym walczę na wszelkie sposoby, jest na porządku dziennym, natomiast wciąż brakuje uśmiechu i radości - wyznaje Magda.

Zgadzasz się ze słowami Gessler? Daj znać w komentarzu.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Magdy Gessler?
Magda Gessler w niebieskiej sukience tańcuje w Gardens By Fort
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE