Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje, TVN

i

Autor: AKPA Magda Gessler, "Kuchenne Rewolucje", TVN

Potężny skandal rozrywa całą Polskę! Pracowali dla Magdy Gessler, teraz przerywają milczenie, jesteśmy w szoku!

2021-02-01 17:23

Magda Gessler chyba jeszcze nigdy nie znalazła się w centrum tak dużej afery. Właściciele lokalu, który do tej pory był sygnowany nazwiskiem prowadzącej programu "Kuchenne rewolucje" przerywają milczenie. Ujawnili szokujące szczegóły współpracy, która właśnie została zakończona. Pod adresem gwiazdy TVN poleciały bardzo ostre i poważne zarzuty. O sprawie huczą media w całym kraju!

Magda Gessler sygnowała swoim nazwiskiem restaurację "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej. Jej właściciele ogłosili, że mają zamiar otworzyć ją, mimo wprowadzonych przez rząd obostrzeń. Gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że franczyzobiorca robi to bez jej wiedzy zgody. Jak twierdzą jednak właściciele restauracji, została ona otwarta po uprzedniej konsultacji z prawnikami gwiazdy TVN. 

NIE PRZEGAP: Jest afera przez Wiesława z "Sanatorium miłości"! Bogaty emeryt oszukał wszystkich?! Nawet Manowska nie wytrzymała i ostro mu wygarnęła!

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji po zielonym świetle od prawników Pani Magdy, którzy brali czynny udział w "debatowaniu" na temat tego czy otwierać, czy nie. Otworzyliśmy restaurację, a tego samego dnia Pani Magda opublikowała oświadczenie, w którym sprzeciwia się otwarciu i zarzeka, że nic o tym nie wiedziała - czytamy w oświadczeniu. 

Magda Gessler w centrum potężnego skandalu! Gwiazda TVN wykańczała ich finansowo? 

Właściciele "Schroniska smaków" poinformowali także, że mimo iż ich restauracja od miesięcy była zamknięta i popadała w poważne problemy finansowe, wciąż musiała płacić potężne pieniądze gwieździe TVN. Przyznali, że prosili ją o obniżenie stawki przez zamknięcie i pandemię, jednak Magda Gessler się na to nie zgodziła. 

NIE PRZEGAP: Co się stało z twarzą Agnieszki Dygant?! Fani są przerażeni tym, jak teraz wygląda: "COŚ STRASZNEGO"!

- Podczas pierwszego lock downu płaciliśmy Magdzie Gessler 100% należności, mimo zamkniętej nie ze swojej winy restauracji. Przy drugim lock downie, czyli od października do stycznia Pani Magda również nie zrezygnowała z wystawiania faktur franczyzowych, ani nie przystała na propozycję ich obniżenia. Warto wspomnieć, że w czasie kryzysu nie zwolniliśmy ani jednego pracownika! W biznesie partner nie może patrzeć tylko na pieniądze, ważne są odpowiednie relacje i zrozumienie. Nie może być tak, że z jednej strony dostajemy wezwania do zapłaty niemałych sum, a z drugiej publiczny sprzeciw wobec działania lokalu, pomimo poczynionych wcześniej ustaleń. Chcemy tylko normalnie żyć i pracować, płacić wszystkim to, do czego się zobowiązaliśmy - napisali właściciele lokalu. 

Właściciele zakończyli wpis informacją, że od tej pory restauracja będzie działała pod zmienioną nazwą i zakończyła współpracę z prowadzącą programu "Kuchenne Rewolucje. Podziękowali jej za pięcioletnią współpracę i wyrazili ubolewanie, że zakończyła się ona w tak przykrych okolicznościach.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz zrzuciła ubrania i zaczęła morsować! I jeszcze te jajniki! Mamy nagranie, tego nie da się wymazać z pamięci!

Magda Gessler bardzo szybko zareagowała na oświadczenie właścicieli "Schroniska Smaków". Nie odniosła się w nim jednak do kwestii finansowych i tego, że miała wiedzieć o otwarciu przed tym, jak sprawą zainteresowały się media. Podkreśliła, że przedwczesnego rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym nastąpiła z winy franczyzobiorcy.

- TO JUŻ NIE JEST MIEJSCE MAGDY GESSLER. W dniu 29.01 z winy franczyzobiorcy rozwiązałam umowę ze skutkiem natychmiastowym. Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę. I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd oraz wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu. W związku z tym, od 29.01.2021 r. to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem - napisała gwiazda TVN.

NIE PRZEGAP: Po tym co Julia Wróblewska wyprawiała na domówce, przerażeni znajomi nie chcą jej znać! Szokujące doniesienia o gwieździe "M jak miłość"

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje gwiazda seriali "Niania", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" i wielu innych. Tragiczne wiadomości

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany