Będziecie w szoku, co działo się pod cukiernią Gessler! Poznaliśmy największą tajemnicę jej pączków! Kamerą nagrali, co mówił jej syn! [WIDEO]

2021-02-11 14:21
Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje, TVN
Autor: Facebook Magda Gessler, "Kuchenne Rewolucje", TVN

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową wśród polskich restauratorów. W programie "Kuchenne Rewolucje" pomaga innym w odbudowaniu ich źle prosperujących lokali. Gwieździe TVN nieźle oberwało się za to, że jeden jej pączek kosztuje aż 11 złotych! Poznaliśmy największą tajemnicę tego wypieku. Kamerą nagrali, co mówił jej syn. W dodatku do sieci trafiło nagranie, na którym widać, co właśnie dzieje się przed jednym z jej lokali. Totalne szaleństwo, przecieramy oczy ze zdumienia!

Magda Gessler zmierzyła się z poważną krytyką po tym, jak media poinformowały, że cena jednego pączka w jej cukierni jest już rekordowa. Za sztukę trzeba zapłacić aż 11 złotych. Swojej ofercie Magda Gessler ma pączki różane, z malinami, wiśniami i czekoladą i z adwokatem. Wielu zastanawia się, czym różnią się pączki Magdy Gessler od tych innych, z dyskontów, czy z piekarni. Niektórzy pytali nawet, czy te pączki zawierają w swoim składzie złoto, skoro mają aż tak wysoką cenę. 

NIE PRZEGAP: Magda Gessler OSZUKAŁA wszystkich! Prawda o jej wykształceniu wyszła na jaw, opadną wam szczęki!

Syn prowadzącej "Kuchenne Rewolucje", Tadeusz Müller przed kamerami Faktu wyjawił, dlaczego cena pączków jego mamy jest aż tak wysoka. 

- Nasze pączki są robione z wyjątkowych składników. Na kilogram mąki idzie aż pół kilo naturalnego masła, pół litra mleka, cukier ucierany z wanilią, 15 jajek i 7 żółtek, tłuste mleko i kwaśna śmietana. Dobierając składniki nie idziemy na kompromisy. Muszą być najlepszej jakości, by pączek był wilgotny i pod koniec dnia wciąż był pyszny - wyjawił syn gwiazdy TVN. 

Magda Gessler pokazała, co teraz dzieje się przed jej cukiernią. Istny szał!

W sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy dotyczących ceny pączków sprzedawanych w lokalach gwiazdy TVN. Pojawiły się nawet głosy, że "tylko głupcy płacą za pączka 11 złotych". Tymczasem Magda Gessler podzieliła się nagraniem, na którym widać, co dzieje się teraz przed jej cukiernią na Mokotowskiej! Chętnych na jej pączki nie brakuje, a kolejka ciągnie się aż przez dwie ulice! Nie straszny im -11 stopniowy mróz i śnieg, ludzie czekają w kolejce po wypiek królowej TVN. 

NIE PRZEGAP: ZUS wypłaca emerytom dodatkowe pieniądze za wychowanie dzieci! Zobacz, ile Ci się należy

Wbrew krytycznym komentarzom, wielu ceni sobie jakość wypieków Magdy Gessler. Piszą, że byliby skłonni zapłacić nawet więcej za to, że zostały zrobione z najwyższej jakości składników. Pojawiły się także komentarze od ludzi, którym udało się już wyjść z kolejki i skonsumować pączka gwiazdy TVN. Piszą, że warto było stać po niego w kolejce!

Zobaczcie nagranie i zdjęcia niżej!

NIE PRZEGAP: Syn Michała Wiśniewskiego przekazał koszmarne informacje i prosi o pilną pomoc! "Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek"

NIE PRZEGAP: Pracujesz zdalnie? Dostaniesz dodatkowe, duże pieniądze! Wiemy, komu się należą comiesięczne dopłaty i kiedy

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE