Magda Gessler

i

Autor: Akpa

Co tu się porobiło?

Magda Gessler szokuje. Jak tam można w XX wieku? Gwiazda insynuuje, że mężczyźni wybierają związki z innymi mężczyznami ponieważ kobiety przestały być seksowne

2023-06-18 15:49

Magda Gessler wie, jak zwrócić na siebie uwagę. W rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich gwiazda "Kuchennych rewolucji" opowiedziała o związkach jednopłciowych. Jej wypowiedz wdaje się być kompletnie odklejona od rzeczywistości. Jej zdaniem wielu mężczyzn decyduje się na związki z innymi mężczyznami ponieważ... boją się oni kobiet. W komentarzach pod nagraniem zawrzało.

Magda Gessler szokuje. Powiedziała to na poważnie

Magda Gessler od lat budzi wiele kontrowersji. Niektórzy kochają jej bezkompromisowość i cięty język. Wydaje się jednak, że najnowsza wypowiedź gwiazdy TVN może spotkać się z wyjątkowym ostracyzmem. Popularna restauratorka w rozmowie z portalem pomponik.pl wypowiedziała się bowiem o związkach jednopłciowych i jest to bardzo kontrowersyjna wypowiedź. Podczas wywiadu poruszony został wątek związków oraz kwestii porzucania parterek na rzecz młodszych kobiet. Magda Gessler uznała, że to dobry moment, by wypowiedzieć się o związkach jednopłciowych. - Powiem to bardzo odważnie, coraz więcej mężczyzn wybiera opcję męsko-męską przez to, że się boją kobiet, dlatego że kobiety czują się bardzo samotne i osaczają mężczyzn i nie potrafią absolutnie być kobiece, bo są już tak zniecierpliwione, że zapomniały o sztuce uwodzenia, sensualności. To nie chodzi porno, seks, tu chodzi zwyczajną, słodką, kobiecą sensualność - przyznała Magda Gessler.

Nie trzeba było długo czekać, a pod nagraniem pojawiły się komentarze ostro krytykujące Magdę Gessler. Internauci zarzucili gwieździe, że jest "odklejona", inni pytali się, czy ta wypowiedź jest na serio. - A to nie jest tak, że decyduje za nas orientacja i tak jakby nie mamy na to wpływu? - pisali oburzeni internauci. 

Zobacz także: Ida Nowakowska marzyła o gromadce dzieci. Życie brutalnie zweryfikowało jej plany. "Dla mnie to jest niewyobrażalne"

Urszula Dudziak zachwyciła szczecińską publiczność