Magda Gessler wyprawiła synowi 40-ste urodziny

i

Autor: papara18 Magda Gessler wyprawiła synowi 40-ste urodziny

Wow!

Magda Gessler z rodziną bawi się w parku na 40-stece syna! Co tam się działo!

2022-08-16 5:30

Taka mama to prawdziwy skarb. Magda Gessler (69 l.), jak widać, na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Ze swoimi dziećmi ma ostatnio doskonałe, wręcz przyjacielskie stosunki. Nic dziwnego, że wszyscy świetnie bawili się na warszawskim Żoliborzu, świętując 40. urodziny Tadeusza.

Na taką rodzinkę aż miło popatrzeć. Widać, że najbliżsi Gessler są ze sobą mocno zżyci, a na dodatek wszystkich łączy pasja do kulinariów. Ostatnio słynna restauratorka pomagała urządzić okrągłe urodziny swojego syna Tadeusza Müllera. Mistrz patelni świętował je w gronie najbliższych mu kobiet oraz garstki przyjaciół. Obok słynnej mamy były też siostra Lara (33 l.) i jego żona Małgorzata. 

Rodzina… mój najcudowniejszy skarb. Wczoraj był wspaniały dzień!!! 40. urodziny mojego syna Tadeusza… Bądź dalej tak dobry, pełen pasji i miłości do życia – napisała Magda pod zdjęciem, które sama wrzuciła do sieci.

Gwiazdy świętowały w dość luźnym, piknikowym klimacie w parku Kępa Potocka. Impreza trwała do późnych godzin, a jubilat na przyjęcie niespodziankę dotarł w opasce na oczach. W prezencie od zebranych gości otrzymał m.in. drona. Były piniata oraz tort, ale przede wszystkim nie zabrakło serdeczności, momentów wzruszeń i miłości.

Więcej zdjęć w naszej galerii!

Magda Gessler w niebieskiej sukience tańcuje w Gardens By Fort
Sonda
Czy Magda Gessler powinna przejść do Polsatu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE