Magda Mołek po latach wyjawia prawdę o odejściu z TVN. W tle poważna choroba

i

Autor: AKPA Magda Mołek po latach wyjawia prawdę o odejściu z TVN. W tle poważna choroba

Powidziała, jak jest...

Magda Mołek po raz pierwszy tak szczerze o chorobie i operacji. Dziennikarka nie owijała w bawełnę!

2023-08-07 13:50

Magda Mołek w piątek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o tym, że nie spodziewanie podczas urlopu trafiła stół operacyjny. Operacja przebiegła pomyślnie, dziennikarka w niedzielę podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo szczerym wyznaniem.

Magda Mołek w piątek podzieliła się z fanami niepokojącymi informacjami. Podczas swojego urlopu gwiazda musiała przejść operację. Dziennikarka ma za sobą pobyt w szpitalu. Na całe szczęście operacja obyła się bez komplikacji. W ostatnią niedzielę, prowadząca podcast "W moim stylu" zwróciła się do fanów i wyjaśniła, czemu zdecydowała się opowiedzieć o chorobie. Nie owijała w bawełnę.

Magda Mołek szczerze o chorobie! Nie owijała w bawełnę!

Magda Mołek nie podała powodów hospitalizacji. Nie podała też żadnych szczegółów samego zabiegu. Zdecydowała się jednak na szczere wyznanie ze swoimi obserwującymi.

- Nie ma co owijać w bawełnę. Nie mam czasu i ochoty na nieszczerość, półśrodki i zmyślone historie. Nie uwiera mnie już wizerunek i PR. Powiedziałam wam jak jest, bo choroba, szpital, niepewność jutra może dotknąć każdą/ego z nas, bez względu na wszystko. To jest część życia, ani lepsza, ani gorsza, zwyczajnie taka, która jest - napisała dziennikarka na swoim Instagramie.

Zobacz poniższą galerię: Magda Mołek i Julia Wieniawa na imprezie "Kobieta Roku Glamour"

Magda Mołek odważnie o... CIPCE. Po odejściu z TVN zajęła się SEKSEM!