Magda Narożna odpowiedziała na atak byłego męża. Upublicznił szokujące wideo

2021-12-27 19:22
Magda Narożna odpowiedziała na atak byłego męża. Upublicznił szokujące wideo i zwrócił się bezpośrednio do TVP
Autor: AKPA, FACEBOOK

Założyciele zespołu „Piękni i młodzi” rozstali się po 7. latach małżeństwa. Tuż po rozwodzie, w mediach pojawiły się plotki na temat bójki liderki grupy z partnerką byłego męża oraz samym Dawidem Narożnym (32 l.). W ostatnim wywiadzie, Magda Narożna wspomniała to przykre wydarzenie i nazwała ex partnera „niedojrzałym osobnikiem”. W akcie zemsty, mężczyzna udostępnił szokujące wideo, które w niekorzystnym świetle stawia jego byłą żonę. Magda Narożna (33 l.) nie wytrzymała… Wydała w tej sprawie oświadczenie.

Zespół „Piękni i młodzi” powstał w 2012 roku, a popularność zdobył dzięki udziałowi w programie "Must be the Music". Grupę założyli: Magda Narożna z Dawidem Narożnym oraz Daniel Wilczewski. Ich największe hity to: „Niewiara”, „Tak już bez Ciebie” czy „Ona jest taka cudowna”. O rozwodzie pary, prasa poinformowała 21 czerwca 2019 roku. Na samym początku ich relacja nie budziła kontrowersji. Byli małżonkowie posiadają wspólne dziecko i choćby dla jego dobra starali się zachować przyjazne stosunki. Sielankę tę przerwał pewien niepokojący incydent w trakcie sylwestrowej nocy w Zakopanem, na przełomie 2019 i 2020 roku. Dawid Narożny widząc tańczącą matkę swojego dziecka zapytał, gdzie jest teraz ich córka. To pytanie bardzo rozzłościło wokalistkę, które nie powstrzymała się od wymiany ciosów.

„Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp***dalaj stąd” - odpowiedziała agresywnie Magda Narożna.

W obronie ukochanej stanął ówczesny partner Magdy Narożnej Krzysztof Byniak. Mężczyzna zaczął obrażać Dawida Narożnego. Do akcji wtrąciła się również obecna partnerka Narożnego, która w wyniku samoobrony użyła gazu. Całość zdarzenia została nagrana.

Magda Narożna odpowiedziała na atak byłego męża

Liderka „Pięknych i młodych” niedawno zdradziła, że pomimo nieprzyjemnego incydentu z udziałem przemocy, pozytywnie wspomina Sylwester w Zakopanem 2019/2020.

"Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o potyczki niedojrzałego osobnika, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy" – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

W odpowiedzi na tą krytykę, Dawid Narożny umieścił w mediach społecznościowych szokujące wideo, które obrazuje potyczki fizyczne z udziałem Magdy Narożnej. Widać na nich, jak wokalistka pierwsza sięga po przemoc.

"Dzień dobry moi drodzy jesteśmy w drodze do Warszawy. (...) Nawiasem mówiąc, dostałem mnóstwo wiadomości w związku z udostępnieniem przeze mnie wczorajszych filmików. Miarka się przebrała (…) Nie pozwolę, aby ktoś moją osobą sobie mordę wycierał i mówił, że jestem niezrównoważony psychicznie. Macie doskonały przykład osoby niezrównoważonej psychicznie (…) To jest tylko mała namiastka tego, co tam się dzieje w rzeczywistości. Mam nadzieję, że TVP wzmocni ochronę, bo tam może się dziać” - wyznał na Instagramie Dawid Narożny.

W odpowiedzi na te zarzuty, Magda Narożna wydała oświadczenie, na którym tłumaczy, że materiały z jej udziałem są elementem manipulacji byłego męża.

„W związku z kolejnymi, naruszającymi moje dobra osobiste nieprawdziwymi i zmanipulowanymi materiałami oraz wypowiedziami udostępnianymi przez mojego byłego męża oświadczam, iż nie będę publicznie odnosić się do tych oszczerstw i ich komentować (…) Zarówno ja, jak i moi najbliżsi wiedzą jak faktycznie wyglądała przeszłość, co przeżyłam i jaką osobą wbrew tym pomówieniom jestem” - czytamy w oświadczeniu.

Dawid Narożny ostro do hejterów. Nie przebiera w słowach!
Sonda
Po której jesteś stronie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE