Magda Taranta

i

Autor: Magda Taranta/FACEBOOK Magda Taranta

To aktorka z Wrocławia

Nowa gwiazda w TVN! Możecie ją już znać. Wybór zajął kilka miesięcy

2022-12-12 12:22

Magda Taranta (25 l.) została nową gwiazdą TVN. Będziemy mogli zobaczyć ją w roli pogodynki w "Dzień dobry TVN". Niektórzy z Was mogą ją już kojarzyć, bo jej zawód jest publiczny. Co ciekawe, casting trwał kilka miesięcy i finalnie okazało się, że to właśnie Magdalena Taranta najlepiej pasuje stacji do tej roli. Poznajcie szczegóły.

Magda Taranta wygrała casting na pogodynkę w "Dzień dobry TVN" i tym samym została nową gwiazdą stacji. Co ciekawe, konkurs organizowany przez redakcję "morning show TVN" trwał od końca sierpnia 2022 roku. Oznacza to, że odpowiednią osobę wybierano przez kilka miesięcy! Dopiero teraz ogłoszono, kto okazał się najlepszy na to stanowisko. Magdalena Taranta pojawiła się już w redakcji, z uśmiechem na ustach powitała widzów. Jak podają Wirtualne Media, pokonała ponad tysiąc innych kandydatów. Początkowo spośród wszystkich zgłoszeń wytypowano 10 osób.

"Kandydaci musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami. Ich zmagania można było śledzić w programie „Dzień dobry TVN”. W każdym etapie rywalizacji odpadały kolejne osoby. Do finału dotarli Magda Taranta oraz Maciej Redo. Ostatniego dnia rywalizacji kandydaci poprowadzili na żywo prognozę pogody", podają WM. Bartek Jędrzejczak ogłosił na antenie, że to właśnie Magdalena Taranta została ostatecznie wybrana. 

Magda Taranta nową gwiazdą TVN. Możecie ją już znać!

Czy wybranie Magdy Taranty można określić sensacyjnym? Dla niektórych z pewnością tak. "Mam poczucie, że nigdy nie miałam takich emocji (..) Nie potrafię ich nazwać, ale cieszę się", mówiła sama zainteresowania tuż po tym, jak dowiedziała się, że została nową pogodynką stacji. Dlaczego sensacja? Okazuje się bowiem, że Magdę możecie już znać. Dziewczyna ma 25 lat i z zawodu jest aktorką teatralną z Wrocławia, czyli mogliśmy podziwiać ją na scenie. Wirtualne Media podają, że Taranta dołączy do zespołu, z którego w sierpniu tego roku odeszła Diana Kautz. Wówczas dołączyła Żaneta Rosińska, a teraz i Magda Taranta. Prezenterami pogody w TVN po „Faktach” i w TVN24 są: Maja Popielarska, Tomasz Zubilewicz, Tomasz Wasilewski, Omenaa Mensah, Dorota Gardias, Agnieszka Cegielska, Anna Dec oraz Magda Adamowicz. Szefem "DD TVN" w tym zakresie od kilkunastu lat jest natomiast Bartek Jędrzejak.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Andrzej Polan z „Dzień dobry TVN” stracił przyjaciela. Koledzy ze stacji przygotowali dla niego wzruszającą niespodziankę

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"
Nasi Partnerzy polecają