Magda Walach w "Tancerzach"!

2009-01-22 11:11

Tylko w Se.pl - oficjalna lista aktorów, którzy wystąpią w najnowszym hicie TVP2 - "Tancerze". Pojawi się sporo znanych nazwisk!

Dotarliśmy do nazwisk aktorów, którzy zagrają tańcząco w nowej producji Telewizji Polskiej. W serialu będziemy mieć do czynienia z Profesorami, którzy będą uczyć tańca oraz Studentami, którzy będą się go uczyć.

Wśród belfrów pojawi się z pewnością Magda Walach, która zagra Alicję. Aktorka jest znana z doskonałego poczucia rytmu - wygrała przecież 7. edycję "Tańca z gwiazdami". Obok niej z pewnością zobaczymy Marcina Dorocińskiego (w roli Krzysztofa), Mirosława Bakę (Bernard) oraz Jerzego Trelę (Antoni). W rolę profesorki wcieli się też Kasia Cichopek (Klaudia), która wcześniej miała zagrać tancerkę.

Wśród studentów też pojawi się znane nazwisko. Tańca będzie się uczył mistrz w tej dziedzinie, Żora Korolyov. Zatańczy także Ida Nowakowska - aktorka i tancerka, znana szerszej widowni z udziału w 1. edycji programu "You can dance".

O "Tancerzach" zrobiło się głośno za sprawą mającej w nich zagrać główną rolę Kasi Cichopek (27 l.). Aktorka z powodu ciąży zagra jednak Klaudię, a do roli Romy wciąż odbywają się castingi. Nieoficjalnie mówi się o Edycie Herbuś albo Agnieszce Włodarczyk.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE