Magdalena Boczarska mierzy się z krytyką za to, że ma młodszego partnera. Różnica wieku jest całkiem spora

i

Autor: AKPA Magdalena Boczarska mierzy się z krytyką za to, że ma młodszego partnera. Różnica wieku jest całkiem spora

Ile lat ich dzieli?

Magdalena Boczarska mierzy się z krytyką za to, że ma młodszego partnera. Różnica wieku jest całkiem spora

2023-02-08 18:50

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk od niemal 10 lat tworzą szczęśliwy związek i wspólnie wychowują 5-letniego synka Henryka. Mimo tak sporego stażu wciąż spotykają się z przykrymi komentarzami dotyczącymi różnicy wieku pomiędzy nimi. Aktorka jest bowiem sporo starsza od ojca swojego dziecka.

Magdalena Boczarska była ostatnio gościem podcastu "Wojewódzki&Kędzierski". Aktorka przyznała w nim, że pomimo upływu lat, nadal wiele emocji budzi jej związek z Mateuszem Banasiukiem. Boczarska zwróciła uwagę, że w naszym kraju duża różnica wieku między partnerami nadal budzi mocne kontrowersje.

- Generalnie ciągle panuje ostracyzm i znam wiele związków, które nie ujawniają się ze swoim uczuciem właśnie ze strachu przed oceną społeczną albo nie mają siły, czy ochoty się z tym mierzyć - wyznała aktorka.

Boczarska wciąż mierzy się z przykrymi komentarzami dotyczącymi różnicy wieku w swoim związku.

- Ja właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i, pomimo tego, że właściwie jesteśmy już 10 lat prawie razem, ciągle się z tym spotykam.

Aktorka zwróciła też uwagę, że najwięcej przykrych komentarzy o swoim związku czyta w sieci. Przyznała też, że nikt nigdy w oczy nie skrytykował jej związku, bo nie miał na to odwagi. 44-letnia Magdalena Boczarska jest starsza od ojca swojego synka o 7 lat. Myślicie, że to spora różnica wieku? Piszcie w komentarzach.

Agnieszka Byrska-Zaczyk i Zdzisław Zaczyk: Chcemy żyć i umrzeć w Skolimowie

Filip Rudanacja z Radia ESKA rozmawia ze znaną pisarką o związkach, przyjaźni damsko-męskiej i seksie.

Posłuchaj nowego podcastu Gabrieli Gargaś!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają