Cielecka wspomina współpracę z Vegą

i

Autor: AKPA Cielecka wspomina współpracę z Vegą

Nowy konflikt?

Magdalena Cielecka podsumowała twórczość Patryka Vegi. Więcej u niego nie zagra?

2023-03-05 15:10

Magdalena Cielecka (51 l.) zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi (46 l.) "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Okazuje się, że aktorka była przymierzana do kolejnej produkcji reżysera, ale odmówiła. Dlaczego? I czy tego żałuje? O tym opowiedziała w nowym wywiadzie.

Magdalena Cielecka spotkała się z Patrykiem Vegą w 2016 roku na planie filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w którym zagrała jedną z głównych ról. Tak bardzo spodobała się reżyserowi, że chciał ją zaangażować do kolejnego obrazu - "Botoks". Ona jednak odmówiła

Magdalena Cielecka odmówiła Vedze

- Po prostu nie podobał mi się scenariusz, nawet nie doczytałam go do końca, to nie była moja bajka. Wcześniejszą propozycję przyjęłam, bo byłam ciekawa Vegi i jego metod pracy. Przygotowując do roli policjantki, jeździłam z nocnym patrolem po Ostrowi Mazowieckiej. Naoglądałam się takich rzeczy, że skarbczyk aktorski mam napakowany na lata - powiedziała w rozmowie z Onetem. W dalszej części rozmowy wyznała, że nie wie, czy Patryk Vega się na nią obraził. Pozwoliła sobie także na małą uszczypliwość w jego kierunku.

- Mówiąc zupełnie szczerze – nie pamiętam - odpowiedziała na pytanie, czy Vega już nie zadzwonił. - Poznałam ten świat, dobrze wspominam to spotkanie, ale nie jest to reżyser, z którym chciałabym rozwijać wspólną przygodę reżysersko-aktorską, jak w teatrze z Krzysztofem Warlikowskim czy niektórymi twórcami filmowymi - dodała.

Zaskoczeni?

Patryk Vega lepszy niż detektyw Rutkowski? Znienawidzą go bywalcy agencji towarzyskich?
Sonda
Co sądzisz o filmach Patryka Vegi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany