79-letnia Magdalena Zawadzka zaskoczyła formą. Najpierw tropiki, a potem Gdynia. Takich zdjęć się po niej nie spodziewaliśmy

2023-09-21 4:10

Magdalena Zawadzka (79 l.) świetną formą może zawstydzić niejedną młodszą koleżankę. Gwiazda kilka dni temu wyjechała na egzotyczne wakacje, by naładować baterię przed pracowitą jesienią. Na pierwszy ogień poszedł festiwal filmowy w Gdyni, podczas którego oklaskiwała film swojego syna.

Magdalena Zawadzka: Kocham podróże, choć nie nazwałabym siebie podróżniczką

Magdalena Zawadzka, kiedy tylko może, pakuje walizkę i wyrusza w świat. Jak sama mówi - turystyka to jej sposób na życie. „Kocham podróże, choć nie nazwałabym siebie podróżniczką. Raczej turystką. Podróżniczka zakłada plecak na plecy, na nogi buty ćwiczebne i nocuje pod drzewem. Ja uwielbiam mieć miejsce, do którego mogę wrócić po całym dniu zwiedzania. Niech będzie skromnie, ale muszę mieć możliwość zjedzenia czegoś, umycia się, przespania w łóżku" - napisała w swojej książce.

Ostatnio aktorka spędziła kilka dni w nadmorskim kurorcie w dalekim kraju, a po powrocie do Polski natychmiast ruszyła nad Bałtyk. Film w reżyserii jej syna, Jana Holoubka (45 l.), „Doppelgänger. Sobowtór" otwierał tegoroczny 48. FPFF w Gdyni. Na relaks na plaży zabrakło już czasu, bowiem w Warszawie czekają na nią przedstawienia teatralne, w których gra jedną z głównych ról. Ona to ma zdrowie!

Filmy, które powalczą o Złote Lwy podczas 48. FPFF w Gdyni

W konkursie głównym weźmie udział 16 produkcji: „Chłopi”, „Doppelgänger. Sobowtór”, „Fin del Mundo?”, „Figurant”, „Freestyle”, „Horror Story”, „Imago”, „Jedna dusza”, „Kos”, „Lęk”, „Raport Pileckiego”, „Różyczka 2”, „Sny pełne dymu”, „Święto ognia”, „Święty”, „Tyle co nic”.

Gdynia 2022
Sonda
Gdybyś mógł wybrać, to gdzieś byś pojechał na wakacje?
Listen on Spreaker.