Maja Hyży jest chora! Co dolega ciężarnej wokalistce?

2022-01-17 16:14
  Maja Hyży pomyliła ciążę z przeziębieniem!
Autor: akpa Maja Hyży pomyliła ciążę z przeziębieniem!

Maja Hyży (33 l.) wraz z partnerem Konradem Kozakiem (38 l.) niebawem doczekają się kolejnego wspólnego dziecka. Szczęśliwe oczekiwanie przyjścia na świat maluszka, zakłóciły jednak problemy zdrowotne ciężarnej piosenkarki. Celebrytka z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Co jej dolega?

Podczas prób do koncertu sylwestrowego w Zakopanem, fotoreporterzy zrobili Mai Hyży zdjęcia na scenie. Wokalistka ubrana była w fioletowy sweter, który opinał się na jej powiększonym brzuchu. Szybko wyszło na jaw, że piosenkarka spodziewa się dziecka. Radosne wieści potwierdził menadżer celebrytki. To będzie już drugie wspólne dziecko Mai Hyży i jej partnera Konrada Kozaka. Do tej pory wychowywali razem bliźniaków z pierwszego małżeństwa artystki z Grzegorzem Hyżym (35 l.) oraz roczną córeczkę. Para nie może doczekać się przyjścia na świat kolejnej pociechy. Być może już niebawem poznamy płeć ich dziecka. Na ten moment, jedynym zmartwieniem zakochanych jest pogarszający się stan zdrowia Mai Hyży, która wyznała, że "ogólnie umiera".

Zobacz: Maja Hyży spodziewa się dziecka! Menadżer zdradził, który to miesiąc

Na co choruje Maja Hyży?

Piosenkarka chętnie dzieli się z fanami chwilami z jej codziennego życia na Instagramie. Ostatnio jej obserwatorzy mocno się zmartwili. Wszystko z powodu pogarszającego się stanu zdrowia artystki. Maja Hyży przekazała im, że czuje się fatalnie.

- Cześć kochani, jednym słowem: zdycham i to tak na maksa. Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj to po prostu… zresztą widać, wszystko takie czerwone, suche mam. Nawet nie chce mi się dmuchać nosa, bo bym musiała chyba cały czas w kiblu siedzieć – żaliła się Maja.

W trakcie ciąży zabronione jest zażywanie niektórych leków, co stanowi dodatkowy problem dla ciężarnej Mai Hyży, walczącej z chorobą. Cierpiąca wokalistka zwróciła się do fanów z ważnym pytaniem.

- Ogólnie umieram. Nie mam energii do niczego. Nos mam zawalony i mam pytanko do was, czy kobiety w ciąży mogą robić inhalacje nie tylko z wodą i solą fizjologiczną? Jak wiecie, to napiszcie mi, bo z miłą chęcią zażyłabym coś, co mi bardziej pomoże oprócz paracatemolu - mówiła.

 Zobacz niżej galerię: Maja Hyży spodziewa się dziecka

Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka: Jestem stworzona do bycia matką
Sonda
Czy słuchasz muzyki Mai Hyży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE