Majdan patrzy, jak jego żona uprawia ostry seks z innym. Niezręczny moment dla Rozenek!

i

Autor: Mieszko Piętka/AKPA Majdan patrzy, jak jego żona uprawia ostry seks z innym. Niezręczny moment dla Rozenek!

Majdan patrzy, jak jego żona uprawia ostry seks z innym. Niezręczny moment dla Rozenek!

2022-02-01 20:18

1 lutego odbyła się premiera filmu "Miłość, seks i pandemia" w reżyserii Patryka Vegi. Na czerwonym dywanie pojawili się celebryci oraz aktorzy, którzy wzięli udział w głośnej produkcji. Wśród nich jest także Małgorzaty Rozenek-Majdan, która w filmie prezentuje się od zupełnie innej strony! Co na to jej mąż Radosław. Będziecie w SZOKU! Na premierze filmu towarzyszył żonie, więc musiał wszystko oglądać.

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) zaskoczyła wszystkich. W najnowszym filmie Patryka Vegi możemy zobaczyć, jak uprawia seks z innym mężczyzną. Co na to Radosław Majdan? Jak się okazało, to on sam wybrał partnera,któremu perfekcyjna pani domu miała się oddać na ekranie!

- Wiesz, to tak nie wygląda. Odgrywanie tego wcale nie wygląda w sposób zbliżony do naturalnej sytuacji - ujawnia Małgorzata Rozenek-majdan w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu". - Tak naprawdę graliśmy choreografię. Na przykład najpierw kamera filmuje tylko nasze twarze, potem jest kamera na ciało itd. Wszystko jest odarte z romantyzmu, nie ma nic wspólnego jakąkolwiek bliskością czy relacją - zapewnia Małgosia.

Czytaj więcej: Rozenek ujawniła nam szczegóły SEKSU u Vegi. Jej partner się nie ucieszy... [TYLKO U NAS]

Intymne sceny nie są łatwe nawet dla profesjonalnych aktorów. Małgorzata Rozenek-Majdan rzuciła się więc na głęboką wodę, ale jak zapewnia, dzięki tej roli spełniła swoje wielkie marzenie. - Największą odwagą w życiu jest pozwalanie sobie na realizację marzeń bez lęku przed oceną ludzi. Każdego dnia niesprawiedliwie mnie się ocenia, to jeszcze mam sobie odmawiać realizowania marzeń? Nigdy - mówiła.

Nie przegap: Trwa premiera filmu "Miłość, seks i pandemia". Spóźniona Anna Mucha bryluje na ściance [Relacja, zdjęcia]

Sonda
Czekasz na film Vegi z Małgorzatą Rozenek?
Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE