- Dziękuję za troskę. Jestem zupełnie zdrowa. Przy infekcji tchawicy po prostu się nie śpiewa, ale są znakomici lekarze, leki, które przywracają zdrowie i formę. Pracuję więc intensywnie ciągle z wielką radością - mówi w rozmowie z "Super Expressem" wykonawczyni przebojów "Być kobietą" czy "Jeszcze się tam żagiel bieli".
Zobacz także: Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy