Majka Jeżowska jako jurorka Star Voice

i

Autor: AKPA

Majka Jeżowska: Została śpiewającą przedszkolanką online!

2020-03-27 4:18

Majka Jeżowska (60 l.) jest w jury programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, ale w związku z obecną sytuacją w Polsce może wszystko zmienić. Odwołane ma koncerty, ale postanowiła z dziewczynami ze swojej akademii działać. Zespół Akademii Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej wyszedł naprzeciw pandemii koronawirusa w Polsce.

Jak wiadomo, zamknięto przedszkola i szkoły, przez co dzieci muszą spędzać całe dnie w domu. Aby zapewnić dzieciom trochę rozrywki, w Akademii rusza MajkaTv - darmowe zajęcia muzyczno-taneczno-ruchowe. Będą się one odbywać od poniedziałku do piątku.

– Jestem przyjaciółką wszystkich dzieci, więc nie mogłam o nich zapomnieć w tej trudnej sytuacji – powiedziała „Super Expressowi” Majka.

Aby uczestniczyć w zajęciach , wystarczy zapisać się wchodząc w link, dostępny TU. Harmonogram zajęć i więcej informacji można znaleźć na social mediach Akademii. Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej oferuje kreatywne kursy i zajęcia. Rodzice i pedagodzy w ofercie Akademii mogą odnaleźć materiały pomocne w wychowywaniu dzieci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE