Makłowicz, Margaret i... Doda w nowym serialu

i

Autor: mat. pras.

Plejada gwiazd

Makłowicz, Margaret i... Doda w nowym serialu! Znamy szczegóły

2022-09-07 20:00

Lada dzień światło dzienne ujrzy bardzo tajemniczy projekt. W nowym serialu kryminalnym wystąpią takie gwiazdy jak Margaret, która dostała główną rolę, Robert Makłowicz, a nawet i Doda. Gwiazdy sceny i kucharz pojawią się u boku takich gwiazd jak Andrzej Grabowski i Mateusz Damięcki. Znamy pierwsze szczegóły.

Od czasu wstrząsającego wyznania Margaret (31 l.) o tym, że została zgwałcona w dzieciństwie, piosenkarka ma na szczęście mnóstwo pracy i naprawdę świetny zawodowo czas. Stacje radiowe podbija jej przebój „Niespokojne morze”, a media obiegła właśnie informacja, że… została aktorką.

Margaret zagrała główną rolę w nowym serialu kryminalnym „Niech to usłyszą” autorstwa Wojciecha Chmielarza (38 l.) i Jakuba Ćwieka (40 l.). Reżyseruje go Krzysztof Czeczot (43 l.). Małgorzata Jamroży, bo tak naprawdę nazywa się Margaret, wystąpi u boku takich gwiazd jak Andrzej Grabowski (70 l.), Mateusz Damięcki (41 l.), a nawet Robert Makłowicz (59 l.) i… Doda (38 l.). Twórcy produkcji utrzymują jej szczegóły w wielkiej tajemnicy, wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to serial audio.

Dziwne zachowanie Margaret. Przyznała, że jest upalona
Sonda
Oglądasz polskie seriale?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany