Maks Łapiński

i

Autor: Kornelia Bandura

Nowy idol!

Maks Łapiński idzie jak burza! Cała Polska nuci „Na serio”!

2022-09-08 15:10

Maks Łapiński niebywale szybko wkradł się do serc słuchaczy! Wypuścił dopiero 2 piosenki „Lew” oraz „Na serio”, pomimo tego jest w ciągłej trasie, tylko w tym roku zagrał już 52 koncerty!

Kilka dni temu Maks Łapiński zaprezentował klip do utworu „Na serio”. Historia ze świata rzeczywistego została przepleciona z animacją z LEGO. W połowie piosenki klocki znikają z teledysku, co symbolicznie oznacza, że historia ta dzieje się jednak NA SERIO.

Piękne kadry, taniec na wydmach, wbieganie do wody przy zachodzącym słońcu i sceny na jachcie żaglowym przywołują obraz beztroskiego lata. Walka o przetrwanie kamery zalewanej przez morskie fale, trąba powietrzna na planie w trakcie kręcenia kluczowych scen, czy operator podwieszony na linie, wychylający się z otwartego bagażnika, podczas filmowania ujęć z klasycznym Mercedesem C124 to tylko część naszych produkcyjnych przygód.

Za klip odpowiedzialny jest duet filmowy - Antek Kamiński (reżyseria) i Wojtek Węglarz (operator), a całość natomiast produkowana była przez team agencyjny SmoothSail Music.

Koniecznie zobacz klip Maksa i daj porwać się fali dobrej muzyki. Na serio!

Felicjan Andrzejczak o swoim największym hicie. Dlaczego gwiazdor ma dość „Jolki”?