Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski

i

Autor: AKPA Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski

To nie mogło być łatwe. Małgorzata Kożuchowska podjęła decyzję ws. dalszego wychowywania jej syna

2021-06-18 10:13

Małgorzata Kożuchowska spełnia się w roli matki Jasia, który w tym roku skończy 7 lat. Aktorka chroni prywatności swojej rodziny i choć chłopczyk dosyć często jest bohaterem jej wpisów w mediach społecznościowych, to nigdy nie pokazuje jego twarzy. Małgorzata Kożuchowska musiała stanąć przed trudną decyzją, która spędza sen z powiek wielu rodzicom. Wyjawiła, jak zamierza wychowywać swojego syna. Trzeba przyznać, że jej metoda wzbudzała już nie raz nie lada kontrowersje.

Małgorzata Kożuchowska bardzo długo szukała mężczyzny, z którym mogłaby stworzyć prawdziwą rodzinę. Wierzyła, że warto czekać na odpowiedniego kandydata, mimo, że kiedy skończyła 36 lat, musiała mierzyć się z bolesnymi zaczepkami dotyczącymi jej "staropanieństwa". Aż w końcu na jej drodze pojawił się Bartłomiej Wróblewski, który totalnie zawrócił jej w głowie. 

NIE PRZEGAP: Filip Chajzer założył tak krótkie szorty, że omal nie powypadały mu JĄDRA! Tego widoku nie da się wymazać z pamięci [FOTO]

Małgorzata Kożuchowska z mężem w tym roku będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Małżeństwo wspólnie wychowuje niemal 7-letniego syna. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" w rozmowie z "Na żywo" wyznała, że razem z mężem marzą o tym, by Jaś wyrósł na wspaniałego człowieka, który w życiu kieruje się szlachetnymi wartościami. Aktorka ma nawet już plan względem wychowania syna.

Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak zamierza wychować syna. Ta metoda jest powodem wielu burzliwych dyskusji!

W rozmowie z gazetą Małgorzata Kożuchowska wyznała, że zamierza wychowywać syna bezstresowo. Ta metoda jest powodem wielu burzliwych dyskusji, zarówno wśród rodziców, jak i ekspertów. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" uważa ją jednak za najlepszą i tłumaczy, że sama była tak wychowywana przez rodziców. 

- Nie kierowali mną, tylko szli za mną. Chciałam zapisać się na kółko matematyczne czy chór - nie było problemu. Wszystkiego posmakowałam, dzięki czemu wiedziałam potem, co sprawia mi radość i w czym bardziej się odnajduję - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka stwierdziła również, że nie ma nic piękniejszego niż pozwalanie dziecku na samodzielne podejmowanie decyzji. Zgadzacie się z nią?

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak przeżywa teraz dramat, to dla niej bardzo ciężkie chwile. Chodzi o jej syna

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:
Nasi Partnerzy polecają