Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

i

Autor: instagram/@malgorzatakozuchowska_ Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Ale z niego kawaler

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna! To już duży chłopiec

2022-08-12 12:43

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) dba o prywatność swoją i najbliższych, dlatego raczej stroni od pokazywania ich w mediach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z synem. Zobaczcie, jak wyrósł Jan Franciszek Wróblewski!

Małgorzata Kożuchowska: role, życie prywatne

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych aktorek, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Występuje na deskach teatru, na małym oraz dużym ekranie. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w "M jak miłość", która zginęła w kartonach w 2011 roku. W ostatniej rozmowie z Moniką Jaruzelską Iwona Łepkowska, scenarzystka serialu, przyznała wprost, że postać grana przez Kożuchowską "była straszliwą su*ą". Produkcje z udziałem aktorki, które zyskały spory rozgłos, to także "Kiler", "Listy do M. 2", "Druga szansa", "Bad Boy", "Gierek" oraz "Rodzinka.pl", serial, który zapoczątkował błyskotliwą karierę Julii Wieniawy. 

Prywatnie Małgorzata Kożuchowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie oraz żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para wzięła ślub 30 sierpnia 2008 roku. Owocem ich związku jest syn, Jan Franciszek Wróblewski. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z synem

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Kożuchowska bardzo dba o prywatność zarówno swoją, jak i najbliższych. Aktorka jest osobą bardzo rodzinną i choć jest również mocno zapracowana, zawsze stara się znaleźć czas dla tych, których kocha. Jej oczkiem w głowie jest kilkuletni Jan Franciszek Wróblewski. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej spędza z mamą sporo czasu, a ta co jakiś czas dokumentuje ich wspólne wypady czy inne aktywności i pokazuje je na Instagramie. W grudniu 2021 roku zabrała Jana Franciszka do opery, gdzie miał przyjemność obcować ze sztuką. Tym razem bawili się na rodzinnych wakacjach.

Na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej znalazły się najnowsze zdjęcia z Janek Franciszkiem, który wtulony jest w szczęśliwą mamę. Jak zdradzają hashtagi pod fotografiami, aktorka wybrała się na wakacje z najbliższymi. Na zdjęciach syn Małgorzaty Kożuchowskiej przytula się do szczęśliwej mamy. Chłopiec ubrany jest w koszulkę w poziome, biało-granatowe pasy, a także krótkie spodenki i sandały. Kożuchowska zadała szyku - ma na sobie białą sukienkę maxi oraz czarne dodatki: siatkową torebkę, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Przy okazji aktorka zdradziła, że udało jej się odzyskać zaginiony bagaż!

Warto zwrócić uwagę na to, jak wyrósł syn Małgorzaty Kożuchowskiej. Jan Franciszek Wróblewski jest coraz większy, a choć nie widać twarzy chłopca, której aktorka konsekwentnie nie pokazuje w social mediach, po jego wzroście oraz sylwetce można stwierdzać, że przeradza się w prawdziwego kawalera! "Toż to już mężczyzna" - piszą zachwycone internautki. "Ale urósł", "Jaki duży", "Za chwilkę mamę przerośnie" - zauważają inne fanki. 

Ile lat ma syn Małgorzaty Kożuchowskiej?

Jan Franciszek Wróblewski urodził się 10 października 2014 roku. Jak łatwo obliczyć, oznacza to, że syn Małgorzaty Kożuchowskiej już niebawem skończy 8 lat. Po wakacjach chłopiec pójdzie do drugiej klasy szkoły podstawowej!

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Sonda
Uważasz, że Małgorzata Kożuchowska jest dobrą aktorką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany