Małgorzata Kożuchowska uczy syna odpowiedzialności. Powierzyła mu bardzo ważne zadanie

i

Autor: akpa Małgorzata Kożuchowska uczy syna odpowiedzialności. Powierzyła mu bardzo ważne zadanie

Szczere słowa aktorki

Małgorzata Kożuchowska z intymnym wyzwaniem. Chodzi o dzieci

2022-09-25 21:12

Małgorzata Kożuchowska to zdecydowanie pierwsza liga gwiazd w polskim show biznesie. Aktorka w swoim najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat swojego życia osobistego i dzieci. Kożuchowska przyznała, że chciałaby mieć więcej dzieci, ale jest wdzięczna za rodzinę, którą ma. Zobacz, co powiedziała Małgorzata Kożuchowska w swoim najnowszym wywiadzie z Magdą Mołek.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W ostatnich latach grała w wielu superprodukcjach oraz kultowych serialach, jak między innymi "Rodzinka.pl". Swoją sławę Kożuchowska zawdzięcza głównie roli Hanki Mostowiak w "M jak Miłość" a jej serialowa śmierć przeszła już do legendy. W życiu prywatnym aktorka od 2008 roku jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, para w 2014 roku doczekała się syna Franciszka. W najnowszej rozmowie z Magdą Mołek, aktorka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia osobistego. Kożuchowska opowiedziała między innymi o macierzyństwie i jego trudach. - Na plan przyjeżdżała niania, ja też go karmiłam przez 9 miesięcy, w związku z tym karmienie było na życzenie, ona wysyłała sms-a, ja mówiłam wtedy: 'stop, przepraszam, Jasiu jest głodny. Biegłam do Jasia, karmiłam go i wracałam - powiedziała Kożuchowska.

Zobacz także: Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru zdradził prawdę o relacjach ze swoimi dziećmi

Aktorka przyznała także, że chciałaby mieć drugie dziecko. - Chciałabym mieć drugie dziecko, to jest też takie niespełnienie - mówiła gwiazda. Przyznała jednak, że jest wdzięczna za to co ma i docenia każdą chwilę z rodziną.

Tomasz Stockinger po operacji serca w „Fort Boyard”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają