Królikowscy zostali dziadkami

i

Autor: Akpa Królikowscy zostali dziadkami

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o stracie męża. Padły WZRUSZAJĄCE słowa

2020-05-10 19:19

Uwielbiany przez Polaków aktor zmarł niespodziewanie pod koniec lutego. Miał 58 lat. Cała jego rodzina pogrążona jest w żałobie, jednak stara się mimo wszystko nie tracić pogody ducha i czule wspominać Pawła Królikowskiego. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podczas rozmowy w telewizji śniadaniowej powiedziała naprawdę wzruszające słowa.

Kilka miesięcy temu rodzina Królikowskich pożegnała swojego ukochanego tatę, męża, dziadka, a dla wszystkich Polaków – uwielbianego aktora. 5 marca Paweł Królikowski spoczął na warszawskich Powązkach, gdzie żegnały go prawdziwe tłumy. Aktor od lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, walczył również z chorobą neurologiczną.

W sobotę Antoni Królikowski, syn zmarłego aktora, razem ze swoją matką, byli gośćmi Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o tym, ja toczy się ich życie bez ukochanego męża i ojca:

ZOBACZ TEŻ: Salony fryzjerskie i restauracje wracają! Wicepremier podała datę!


- Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy. W tym naszym domu jest oczywiście jakaś pustka, która niedawno powstała, ale jest też pełna chata, bo są dzieciaki i zwierzęta - mówił w rozmowie online syn aktora, Antoni Królikowski.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Ludzie z lasu ☘️??#las #dom Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

„Paweł tu z nami jest”

Padły również wzruszające słowa od żony aktora. - Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego – wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska i przy okazji pochwaliła swojego syna. - Antek bardzo mi pomaga i staje na wysokości zadania. Jestem z niego dumna – powiedziała.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Warszawiacy szturmują ścieżki rowerowe
Nasi Partnerzy polecają