Urocza rodzinka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała wnuka na wakacje. Zobaczcie, jak spędzali czas

2023-08-22 4:39

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (59 l.) wielokrotnie powtarzała, jak ważna jest dla niej rodzina, a w szczególności dzieci. To z tego powodu na urlop nad polskie morze zabrała ze sobą syna, jego partnerkę oraz ich pociechę. Zobaczcie, jak spędzali czas.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała wnuka na wakacje. Zobaczcie, jak spędzali czas

Kiedy myślimy o wakacjach nad Bałtykiem, pierwsze, co przychodzi nam do głowy, to relaks na plaży i kąpiel w morzu oraz wygrzewanie się na słońcu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła udowodnić, że można inaczej i dlatego z synem Janem (31 l.), przyszłą synową - Joanną Jarmołowicz (29 l.) oraz wnukiem Józefem (4 l.) wybrali się na... kajaki. Podekscytowana aktorka wstawiła na swój profil na Instagramie mnóstwo zdjęć i filmików z tego wydarzenia. Patrząc na roześmiane twarze uczestników spływu, zabawa była przednia. Wieczorem przyszedł jednak czas na spacer brzegiem morza i refleksję. "W głowie szumi od gorąca. Idę na spacer z myślami. Morze jest tam, gdzie zawsze" - napisała Ostrowska-Królikowska.

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda "Klanu" pokazuje, jak spędza czas z wnukiem. Z drugim wnuczkiem - synkiem Antka Królikowskiego (34 l.) widuje się rzadziej. Jedno ze spotkań miało miejsce w Dzień Babci. - Faktycznie, w Dzień Babci pojechałam do pani Małgorzaty. Ufam, że przy niej mój synek jest bezpieczny i akurat w jej obecności nic mu nie grozi. Wiadomo, że sytuacja jest ciężka, ale staram się być dojrzałą osobą, a przede wszystkim dobrym rodzicem. Pani Małgorzata chce uczestniczyć w życiu Viniego, a ja nie mam zamiaru jej tego utrudniać, bo jest dobrą babcią. Nie chcę, żeby mój synek był mieszany w sprawy dorosłych - mówiła nam Opozda.

Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Sonda
Oglądasz "Klan"?
Listen on Spreaker.