małgorzata królikowska

i

Autor: instagram.com/malgorzata_ok

Rodzinny czas

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnukiem. Pokazała urocze nagranie. "Klasyków dwóch"

2023-07-02 8:29

Małgorzata Ostrowska-Królikowska cieszy się czasem spędzonym z rodziną. Okazuje się, że mama Antka Królikowskiego miała również okazję spotkać się ze swoim wnukiem. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym nagraniem z małym chłopcem, który bawi się z psem. "Klasyków dwóch" - napisała obok.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jakiś czas temu otwarcie zapowiedziała, że nie zamierza mieszać się w prywatne życie swojego syna, Antka oraz jego konfliktu z Joanną Opozdą. Rodzice małego Vincenta kilka dni temu ponownie wyciągnęli swoje problemy na światło dzienne. Po tym, jak Joanna zarzuciła nie płaci alimentów i nie widział syna od 8 miesięcy, ten w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, że zamierza sprzedać dom, aby spłacić zaległe alimenty. Królikowski opowiedział również, jak wyglądają jego kontakty z synem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska najwyraźniej, jak zapowiedziała, tak zrobiła i trzyma się z boku tej sprawy. Aktorka spędziła ostatnio czas z rodziną na łonie natury. To była doskonała okazja, aby nacieszyć się towarzystwem jednego ze swoich wnucząt. Opublikowała na Instastories krótkie i urocze nagranie, na którym widać jej wnuka bawiącego się z psem o imieniu Klasyk. "Klasyków dwóch" - podpisała zdjęcie Ostrowska-Królikowska. Prawdopodobnie na zdjęciu widać najstarszego jej wnuka, Józefa, który jest dzieckiem Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnukiem

i

Autor: Instagram/ @malgorzata_ok Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza czas z wnukiem
Sonda
Śledzisz kłótnie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego?
Antek Królikowski sprzedaje dom, by płacić na syna
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany