Małgorzata Rozenek-Majdan będzie pouczać inne matki? Jej nowy projekt podzielił internautów

2022-05-18 12:02
Małgorzata Rozenek-Majdan uczy mamy jak być mamą
Autor: Akpa Małgorzata Rozenek-Majdan uczy mamy jak być mamą

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) rozwija się na wielu płaszczyznach jednocześnie i z pewnością nie brakuje jej pomysłów na nowe biznesy. Celebrytka uruchomiła niedawno stronę internetową, która ma edukować rodziny na temat świadomego macierzyństwa. Opinie internautów są mocno podzielone.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest postrzegana przez swoich fanów, jako kobieta biznesu. Choć posiada trójkę dzieci i jest pełnoetatową mamą, spełnia się ona także w sferze zawodowej. Z wykształcenia jest prawniczką, ale nigdy nie pracowała w wyuczonym zawodzie. Swoją medialną karierę zaczęła od 2007 r. Pojawiała się wtedy gościnnie w programach takich jak: „Zacisze gwiazd”, „Kobieta Cafe” i „Zrozumieć kobietę”. Jej kolejnym krokiem w stronę świata show-biznesu było dołączenie do grupy TVN, która sympatyzuje z Gosią do dziś. Rozenek-Majdan przez dwa lata prowadziła program „Perfekcyjna pani domu”, który stał się dla niej przepustką do następnych projektów. Wkrótce po zakończeniu nagrań „Perfekcyjnej” Małgosia została jurorką w reality show „Bitwa o dom”, wystąpiła w show: „Piekielny hotel” i „Projekt Lady”, a także w licznych programach TVN Style. Wraz z mężem gościła w „Ameryce Express” oraz w reality show „Iron Majdan”. Kilka miesięcy temu otworzyła swój własny butik o nazwie „Mrs Drama”. To jednak nie koniec jej projektów biznesowych. Ostatnio stała się twarzą platformy, która ma edukować przyszłych rodziców.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie edukować przyszłe mamy

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem wychowują trójkę dzieci. Na podstawie swojego doświadczenia oraz opinii ekspertów, prezenterka będzie dostarczać internautom merytorycznej wiedzy na temat świadomego macierzyństwa. Na czym dokładnie będzie polegała jej działalność?

Jestem w trakcie tworzenia swojej platformy internetowej, która będzie się składała z różnych cegiełek, z różnych działów. Niedawno odpaliliśmy macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek, za chwilę odpalamy perfekcyjny dom. Tworzymy i w konsekwencji w ciągu kilku miesięcy też dojdzie trening, ale to absolutnie nie na zasadzie osoby, która chce konkurować z zawodowymi trenerkami, tylko żeby pokazać, jak ważny jest to element życia każdej kobiety - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Gosia Rozenek uważa się za świadomą mamę i przyznaje, że chciałaby podzielić się swoim doświadczeniem i opinią ekspertów z przyszłymi rodzicami.

Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania, jakim stawiałam czoło, sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu - napisała na Instagramie i zaprosiła fanów do zapoznania się z treścią jej strony internetowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a
Sonda
Myślisz, że Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "DDTVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE