Małgorzata Rozenek-Majdan popiera "rozdawnictwo"? "Jestem zwolennikiem 500 plus"

2022-05-19 8:07
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) od dłuższego czasu nie pała sympatią do Prawa i Sprawiedliwości, które obecnie rządzi w Polsce. Prezenterka przyznała, że za czasów, gdy jej ojciec reprezentował tę partię, realia życia codziennego w Polsce wyglądały zupełnie inaczej. Dziennikarz zapytał Rozenek, co sądzi o świadczeniach 500+. Odpowiedź celebrytki może zaskoczyć jej fanów.

Rodzina jest dla Małgorzaty Rozenek-Majdan najważniejsza. Celebrytka wraz z mężem Radosławem Majdanem wychowuje wspólnie trójkę dzieci: Stanisława, Tadeusza i najmłodszego Henryka. Pomimo wielu obowiązków zawodowych, jest w stanie nie zaniedbać bliskich. W wielu wywiadach podkreślała, że uwielbia spędzać czas w domu, wraz z rodziną. To właśnie w tu, w hałasie i chaosie, najłatwiej jest jej naładować baterie i być gotową do działania. Małgosia Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawniczką, a jej ojciec dawniej wchodził w skład partii PiS. Stanisław Kostrzewski (73 l.) w 2001 r. zaangażował się wraz z Jarosławem Kaczyńskim w tworzenie nowej prawicowej partii Prawo i Sprawiedliwość. Obecnie nie wypowiada się on pochlebnie o ugrupowaniu, do którego dawniej należał. Mężczyzna w jednym z ostatnich wypowiedzi ogłosił, że "nie popiera rozdawnictwa", które serwuje partia u władzy w Polsce. Co na ten temat sądzie Małgorzata Rozenek-Majdan?

Co Małgorzata Rozenek-Majdan sądzi o 500+?

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie pała sympatią do partii PiS. Celebrytka często bierze udział w debacie publicznej, publikując w sieci zdjęcia z marszu równości lub opowiadając o in vitro, którego Prawo i Sprawiedliwość nie popiera. Dziennikarz zapytał Małgosię Rozenek-Majdan, czy tak jak jej ojciec "nie popiera rozdawnictwa", które rzekomo serwuje PiS. Rozenek od razu wyjaśniła, że jej tacie nie chodziło o świadczenie 500+, tylko inne poboczne dodatki. Po chwili prezenterka zaczęła wypowiadać się bardzo pochlebnie o programie dla rodzin 500+.

Jestem zwolennikiem "500 plus". To program społeczny, który jest bardzo potrzebny. Istnieje w każdym kraju Europy. To pewnego rodzaju zwrot pieniędzy, które rodziny już wpłaciły w swoich podatkach. Przez to, że posiadają dzieci, generują większe koszty. To naprawdę istnieje w różnych formach, często dużo hojniej, w innych krajach Europy - powiedziała w wywiadzie z Pudelkiem.

Głównym motywem obecnej władzy w Polsce jest troska o rodzinę, złożoną z matki, ojca i dzieci. Małgosia Rozenek-Majdan również postrzega ją za najważniejszą wartość w życiu, dlatego zdecydowała się otworzyć specjalną platformę, dzięki której będzie edukować przyszłych rodziców w związku z przyjściem na świat maluszka.

Jestem w trakcie tworzenia swojej platformy internetowej, która będzie się składała z różnych cegiełek, z różnych działów. Niedawno odpaliliśmy macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek, za chwilę odpalamy perfekcyjny dom. Tworzymy i w konsekwencji w ciągu kilku miesięcy też dojdzie trening, ale to absolutnie nie na zasadzie osoby, która chce konkurować z zawodowymi trenerkami, tylko żeby pokazać, jak ważny jest to element życia każdej kobiety - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a
Sonda
Czy 500+ powinno być waloryzowane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE