Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła załamanie

i

Autor: AKPA

Co się stało?

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła załamanie. "Jedyne, co może mnie dotknąć to zawirowania uczuciowe"

2022-10-03 16:30

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) to bizneswoman, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Wydawać by się mogło, że jej życie jest usłane różami. Tymczasem gwiazda TVN ma za sobą kilka załamań mocno związanych ze sprawami osobistymi. Jak sobie z nimi poradziła?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia kobietą sukcesu. Gwiazda jakiś czas temu została prowadzącą programu porannego "Dzień dobry TVN". Poza tym prowadzi dwie firmy: odzieżową i cateringową oraz jest udziałowczynią w innych spółkach. Rozenek-Majdan spełnia się również jako żona oraz mama trzech chłopców: Stanisława (16 l.), Tadeusza (12 l.) oraz Henryka (2 l.).

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła załamanie. Jak sobie z nim poradziła?

Wydawać by się mogło, że życie gwiazdy TVN jest usłane różami. Kobieta miewa jednak trudniejsze momenty. W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że przeszła kilka załamań związanych z życiem prywatnym. Dodała również, że o wiele łatwiej radzi sobie z trudnymi sytuacjami w pracy.

- Miałam, właśnie te związane z życiem prywatnym. Tak naprawdę najbardziej związane z życiem prywatnym, bo jedyne, co może mnie dotknąć to zawirowania uczuciowe, bo to jest miejsce w którym jestem totalnie bezbronna. Rzeczy związane z pracą, są tylko pracą. Nawet jak są trudne, to masz świadomość, że to jest tylko praca, dasz sobie chwilę i ogarniesz temat - cytuje Małgorzatę Rozenek-Majdan Jastrząb Post.

Gwiazda "Dzień dobry TVN" przyznała jednak, że gdy była w najgorszym momencie swojego życia, to właśnie praca najbardziej jej pomogła.

- Moja praca zaczęła się w takim momencie, kiedy miałam takie poczucie, że wszystko się wali, że to jest koniec mojego życia, a ono się właśnie wtedy rozpoczęło i to jest niesamowite - powiedziała reporterce.

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan w naszej galerii!

Sonda
Podoba ci się Małgorzata Rozenek-Majdan jako prowadząca "Dzień Dobry TVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają