Kto poprowadzi Dzień dobry TVN z Małgorzatą Rozenek?

i

Autor: AKPA/Baranowski Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek?

Jesteście zaskoczeni?

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek? Jest nowy kandydat

2022-08-12 14:01

Już niebawem Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) poprowadzi "Dzień dobry TVN". Nieoficjalnie mówiło się, że jej ekranowym partnerem będzie Krzysztof Skórzyński. Wszystko wskazuje jednak na to, że obok Rozenek w "DDTVN" zasiądzie ktoś inny, kto też marzył o poprowadzeniu śniadaniówki...

Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN"

Wieść o obecności Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN" początkowo zaszokowała widzów stacji, szczególnie ze względu na fakt, że chwilę wcześniej mówiono, jakoby celebrytka miała "bana" na występy w TVN-ie. Nie było tajemnicą, że Rozenek od dawna marzyła o tej posadzie, co publicznie przyznała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Pojawiała się już w takich programach jak "Perfekcyjna pani domu", "Iron Majdan", "Projekt Lady" czy "Rozenek cudnie chudnie", teraz zaś przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwanie! 

Kto poprowadzi "Dzień dobry TVN" z Rozenek?

Gdy w mediach pojawiła się informacja, że Małgorzata Rozenek dołączy do grona prezenterów "Dzień dobry TVN", internauci zaczęli spekulować, kto pojawi się u jej boku. Na początku głównym kandydatem był Krzysztof Skórzyński, którego - jak donosił "Persserwis" - czeka spotkanie z zarządem TVN Warner Bros. Discovery. Teraz w sieci pojawiły się jednak informacje, jakoby zamiast Skórzyńskiego w "Dzień dobry TVN" miał pojawić się kto inny, dobrze zresztą znany widzom śniadaniówki! 

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez portal "Plotek", nowym prowadzącym "DDTVN" miałby być Mateusz Hładki (36 l.). Anonimowy informator podkreślał, że ich długoletnia znajomość z dużym prawdopodobieństwem mogłaby działać na korzyść duetu, ułatwiając Hładkiemu i Rozenek współpracę przed kamerami.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek broni in vitro. "Krzywdzi, szkaluje, poniża dzieci"

Poza tym Mateusz nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem było prowadzenie "Dzień dobry TVN". Po ośmiu latach pracy w redakcji w końcu może się ono spełnić. Liczy, że stanie się jedną z głównych twarzy stacji - mówiło źródło "Plotka".

Kim jest Mateusz Hładki?

Mateusz Hładki już wcześniej występował na antenie "Dzień dobry TVN". Jest jednym z pracowników redakcji, dotychczas zajmował się zagadnieniami z obszaru show-biznesu. Ukończył on Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Debiutował w zawodzie jako pracownik "Wiadomości" TVP. Z "Dzień dobry TVN" związany jest od 2014 roku. W wywiadzie, którego udzielił w 2021 roku Sandrze Hajduk w ramach cyklu "Fajny Facet", potwierdził, że niegdyś bycie prezenterem "DDTVN" było jego marzeniem. Wtedy jednak określał tę posadę jako "wystawienie siebie na ogromny strzał" i deklarował, że nie widzi się w tej roli, a także nie chce być oceniany przez całą Polskę. Czy od tego czasu jego podejście się zmieniło i zobaczymy go w chętnie oglądanej śniadaniówce? Czas pokaże - stacja wciąż oficjalnie nie ogłosiła, kto zostanie partnerem Rozenek w "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"
Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają