Te słowa zabolą Małgorzatę Rozenek-Majdan

i

Autor: AKPA/Gałązka

Małgorzata Rozenek-Majdan radzi sobie bez TVN. Właśnie znalazła nową fuchę. Wygryzła koleżankę?

2022-03-30 5:42

Po tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) zniknęła z ekranów, wydawało się, że jej gwiazda nieco przygasła. Nic bardziej mylnego – wciąż jest rozchwytywana przez reklamodawców, o czym świadczy nowy kontrakt, który właśnie podpisała. Dzięki niemu zarobi prawdziwą fortunę!

W tym roku TVN zrezygnował z programu „Projekt Lady”, którego gospodynią była Rozenek-Majdan. Nie miał też dla niej żadnej innej propozycji. To jednak nie zasmuciło celebrytki, bo nie dość, że realizowała się jako aktorka i zagrała w dwóch filmach, to jeszcze otrzymała propozycję reklamowania jednego ze sklepów AGD. Którego? Na razie to tajemnica, ale nieoficjalnie mówi się, że wygryzła z reklam samą Joannę Krupę (43 l.). Według naszych ustaleń kontrakt opiewał na kwotę 300 tys. zł! W sytuacji, gdy Gosia razem z mężem budują nowy dom, taka suma z pewnością przyśpieszy realizację marzenia. Zwłaszcza że ceny rosną jak szalone. 

Zobacz: Coś dziwnego dzieje się ze stopami Rozenek. Fani zaniepokojeni

Właśnie minęło 10 lat, odkąd możemy oglądać Małgosię na ekranach. Jej kariera rozpoczęła się od programu „Perfekcyjna Pani Domu”, w którym uczyła Polki, jak dbać o dom. Widzowie z miejsca pokochali, co skutkowało kolejnymi propozycjami od TVN. „Piekielny hotel”, „Rozenek cudnie chudnie”, czy „Iron Majdan” to tylko niektóre z nich.

Okazuje się, że marzeniem Małgosi jest powrócić do telewizji w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". – Umawialiśmy się na szczerość, więc szczerze ci odpowiem. Bardzo bym chciała poprowadzić „Dzień dobry TVN”. Mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda z tym tematem od samego początku swojej pracy (...). Podoba mi się to, że jest od ściany do ściany, jeśli chodzi o tematy. Podoba mi się to, że z takim samym szacunkiem podchodzi się zarówno do niepracującej matki, jak i profesora uniwersyteckiego – powiedziała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim (59 l.) i Piotrem Kędzierskim (40 l.).

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a
Sonda
Myślisz, że Małgorzata Rozenek-Majdan sprawdziłaby się w roli prowadzącej "DDTVN"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE