Ten widok może zniesmaczyć wielu. Małgorzata Rozenek pokazała, jak robili jej in vitro! [ZDJĘCIA]

2021-06-10 17:01
Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że wszyscy jej synowie zostali poczęci metodą in vitro. Gwiazda od lat działa na rzecz propagowania wiedzy o tym sposobie leczenia niepłodności. Małgorzata Rozenek głośno mówi także o braku finansowego wsparcia ze strony rządu dla ludzi, którzy marzą o posiadaniu potomstwa, lecz nie mogą go mieć, a cena in vitro przekracza ich możliwości. Dziś celebrytka zdecydowała się pokazać szereg prywatnych zdjęć pokazujących, jak wyglądał jej zabieg in vitro. Niektórzy mogą poczuć się zniesmaczeni tym, że Małgorzata Rozenek podzieliła się tak intymnymi zdjęciami, które u wielu pozostałyby wyłącznie w rodzinnych albumach. Zobaczcie te zdjęcia, i dajcie nam znać, co myślicie w komentarzach niżej!

Małgorzata Rozenek trzykrotnie została mamą dzięki zabiegowi in vitro, a lekarzom, dzięki którym zaszła w ciążę dziękuje do dziś. Ostatnio gwiazda poruszyła bardzo trudny dla wielu marzących o zostaniu rodzicami Polaków. Cena zabiegów dla wielu jest nieosiągalna. W Światowym Dniu In Vito Małgorzata Rozenek zwróciła się do rządzących z ważnym apelem. 

- Moim wielkim marzeniem jest, by wróciły czasy, w których państwo pomaga i refunduje choć część jej kosztów. Wsparcie Państwa jest niezwykle ważne, przecież nie powinno się zostawiać swoich obywateli samych sobie. Niepłodność to choroba, której leczenie w cywilizowanym świecie jest wspierane - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek. 

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia ze swojego zabiegu in vitro

Małgorzata Rozenek powołała się także na statystyki. W czasach poprzedniego rządu, kiedy na wsparcie leczenia niepłodności przeznaczono 244 mln złotych, dzięki tej metodzie urodziło się ponad 22 tysięcy dzieci! Obecny program takiego wsparcia, który nie obejmuje refundacji in vitro, kosztował Polaków aż 46 milionów złotych, a dzięki niemu urodziło się zaledwie 294 dzieci.

NIE PRZEGAP: Koszmar w rodzinie gwiazdora "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn, co za potworna tragedia!

Teraz Małgorzata Rozenek zamieściła w sieci pakiet prywatnych zdjęć ze swojego zabiegu in vitro, dzięki któremu narodził się jej najmłodszy syn Henio. Kolejny raz gorąco dziękowała lekarzom. 

- Wszystko zaczęło się w @przychodnia_novum dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - STAŁO SIĘ !!!❤️❤️❤️🤰 do końca życia będziemy wdzięczni: dr Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi @przychodnia_novum ❤️ - napisała Małgorzata Rozenek. 

Zobaczcie pakiet prywatnych zdjęć z jej zabiegu in vitro w galerii niżej. Czy powinny trafić do sieci, czy może zostać wyłącznie wspaniałą pamiątką do rodzinnego albumu? Dajcie nam znać w komentarzach niżej. 

NIE PRZEGAP: W końcu naprawdę się udało! Szczęśliwa Alicja Bachleda-Curuś przekazała właśnie radosną nowinę!

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:

NIE PRZEGAP: Prezenterka Wiadomości TVP ma dziecko z pogodynkiem! Niesamowita historia Edyty Lewandowskiej

NIE PRZEGAP: M jak miłość. Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE