Koszmar w rodzinie gwiazdora "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn, co za potworna tragedia!

2021-06-10 20:05
Uczestnicy Rolnik szuka żony i Marta Manowska
Autor: AKPA Uczestnicy "Rolnik szuka żony" i Marta Manowska

Mikołaj Korol szukał miłości w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niestety, to mediów docierają właśnie tragiczne wiadomości o potwornej tragedii, która spotkała jego rodzinę. Ukochany syn Mikołaja nie żyje. Michał osierocił żonę i dwie córeczki. Miał tylko 47 lat, a jego nagła śmierć zszokowała lokalną społeczność. Zrozpaczona rodzina pogrążyła się w żałobie. Poznajcie smutne szczegóły.

Mikołaj Korol (76 l.) to rolnik i właściciel winnicy z Mielnika koło Siemiatycz. Jego ukochana zmarła nagle na zator płuc, dzień przed Wigilią w 2014 roku. Przez dwa lata dochodził do siebie po śmierci żony, aż w końcu zrozumiał, że jest gotowy na nową miłość. Zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony", w którym Marta Manowska próbowała pomóc mu otworzyć się na kandydatki, które zaprosił do swojego domu. 

NIE PRZEGAP: Zrozpaczony Michał Wiśniewski przekazał właśnie tragiczne wiadomości. Nie żyje kobieta, którą kochał

Ostatecznie Korol nie był zainteresowany żadną z pań z programu "Rolnik szuka żony", a miłość odnalazł tuż obok. Serce rolnika skradła o 30 lat młodsza Marta, która była ekspedientką w butiku jego zmarłej żony. I kiedy wydawałoby się, że w jego życiu w końcu zaczęło się układać, ich rodzinną sielankę przerwała potworna tragedia.

Koszmar gwiazdora "Rolnik szuka żony". Nie żyje syn Mikołaja Korola

- Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol - czytamy w nekrologu. 

Jego nagła śmierć zszokowała lokalną społeczność, zwłaszcza, że Michał Korol był aktywnym działaczem politycznym i ludzie go znali. Syn gwiazdora "Rolnik szuka żony" nie tylko doradzał ojcu w prowadzeniu interesów, ale także był wiceprzewodniczącym partii Nowa Demokracja TAK. Członkowie jego ugrupowania nie mogli uwierzyć w jego nagłą śmierć. 

NIE PRZEGAP: W końcu naprawdę się udało! Szczęśliwa Alicja Bachleda-Curuś przekazała właśnie radosną nowinę!

- Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci wiceprzewodniczącego partii Nowa Demokracja TAK.Michał był wspaniałym kolegą, przyjacielem, społecznikiem. Dzięki jego zaangażowaniu, doświadczeniu i życzliwym podejściu do życia udałonam się stworzyć Nową Demokrację. Michale, będzie nam wszystkim Ciebie brakowało. W imieniu zarządu i członków partii składamy kondolencje rodzinie - czytamy w oświadczeniu na stronie partii. 

Nie podano informacji o przyczynie śmierci Michała Korola. Mężczyzna osierocił dwie córeczki z poprzedniego małżeństwa i nową żonę. 11 czerwca o godzinie 17:00 w Cerkwi pw. Narodzenia NMP w Mielniku wystawią urnę z jego prochami, a godzinę później rozpocznie się panichida. Dzień później, 12 czerwca, o godzinie 9:00 rozpocznie się liturgia pogrzebowa, po której nastąpi odprowadzenie zmarłego na cmentarz parafialny. 

NIE PRZEGAP: Ten widok może zniesmaczyć wielu. Małgorzata Rozenek pokazała, jak robili jej in vitro! [ZDJĘCIA]

Michał Korol nie żyje
Autor: Facebook Michał Korol nie żyje
Michał Korol nie żyje
Autor: AIM Michał Korol nie żyje
Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:

NIE PRZEGAP: Prezenterka Wiadomości TVP ma dziecko z pogodynkiem! Niesamowita historia Edyty Lewandowskiej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE