Zrozpaczony Michał Wiśniewski przekazał właśnie tragiczne wiadomości. Nie żyje kobieta, którą kochał

2021-06-10 20:53
Michał Wiśniewski
Autor: Instagram Michał Wiśniewski

Zrozpaczony Michał Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał właśnie tragiczne wiadomości. Nie żyje jedna z najważniejszych kobiet w jego życiu - ta, która go wychowała i przygarnęła pod swój dach po samobójczej śmierci ojca i po tym, jak jego matka pogrążyła się w nałogu alkoholowym. To ogromny cios dla lidera "Ich Troje", który bardzo ją kochał i nazywał "zastępczą mamą". Poznajcie smutne szczegóły.

- Miałem 14 lat, jak zamieszkałem z ciocią Marysią, siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy prawdziwy dom - pisał na swoim Instagramie Michał Wiśniewski, kiedy składał życzenia ukochanej cioci z okazji jej 96. urodzin w listopadzie ubiegłego roku. 

NIE PRZEGAP: Ten widok może zniesmaczyć wielu. Małgorzata Rozenek pokazała, jak robili jej in vitro! [ZDJĘCIA]

Kilkakrotnie przygarniała go pod swój dach, jednak niesforny Michał Wiśniewski zdecydował się wyjechać do Niemiec.

- Ciocia Marysia już wtedy była na emeryturze i nie bardzo było ją stać na utrzymanie nastolatka. Po półrocznym pobycie w Łodzi byłem tak zdesperowany, że zrobiłbym wszystko, by wrócić do Niemiec – wspominał w jednym z wywiadów.

Michał Wiśniewski przekazał tragiczne wiadomości. Nie żyje jego ukochana ciocia

Dziś Michał Wiśniewski podzielił się z fanami tragiczną wiadomością. Jego ukochana ciocia Marysia nie żyje. 

- Kochana Ciociu Marysiu, to był straszny rok. Odeszło wielu bardzo bliskich ludzi. 😔😢Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna. 9️⃣7️⃣ lat to zacnie ale za krótko dla tych co pozostają w smutku i żalu za Twoje dobre serce ❤️ i poświęcenie. 11 listopada będzie mi się zawsze przede wszystkim kojarzył z urodzinami mojej zastępczej mamy 1986-1987. Wychowywałaś zresztą nie tylko mnie. Zawsze żyłaś dla innych. Wielu dobrych rad nie posłuchałem ale będę je przekazywał dalej swoim dzieciom. Z twoich pamiętników dowiedzą się jak można być porządnym człowiekiem po niewolniczej pracy w III Rzeszy i 50 latach przy maszynach włókienniczych w robotniczej Łodzi. Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty. Do zobaczenia kochana! - napisał Michał Wiśniewski. 

NIE PRZEGAP: W końcu naprawdę się udało! Szczęśliwa Alicja Bachleda-Curuś przekazała właśnie radosną nowinę!

NIE PRZEGAP: Koszmar w rodzinie gwiazdora "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn, co za potworna tragedia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE