Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę. Wypadła jej sztuczna pierś!

i

Autor: Instagram Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę. Wypadła jej sztuczna pierś!

Nagle Małgorzacie Rozenek wypadła sztuczna pierś! Ten widok odbiera mowę! [ZDJĘCIA]

2022-01-06 9:07

Małgorzata Rozenek relacjonowała na Instagramie swoje rajskie wakacje w Azji i zaliczyła mega wpadkę. Wszyscy zobaczyli, jak wypadła jej... sztuczna pierś! W takiej sytuacji niejedna kobieta przerwałaby transmisje, ale nie Małgorzata Rozenek. Zobaczcie zdjęcia, ten widok zdecydowanie pozostaje w pamięci!

Małgorzata Rozenek wprawiła wszystkich w konsternację, gdy pochwaliła się, że wyprawiła Wigilię niemal tydzień wcześniej. Celebrytka spakowała synów i męża i wyleciała do Azji, w której spędzili Boże Narodzenie. Święta już za nami, a Małgorzata Rozenek dalej wyleguje się na rajskich wakacjach i najwyraźniej nie spieszy się z powrotem do Polski.

NIE PRZEGAP: Katarzyna Skrzynecka jest ZAŁAMANA! ZUS wyliczył jej emeryturę, za tę kwotę NIE DA SIĘ PRZEŻYĆ!

Gwiazda TVN relacjonuje niemal każdy moment ze swojego wyjazdu. Dużo czasu spędza na rajskich plażach w Tajlandii, nic więc dziwnego, że jej media społecznościowe są wręcz przepełnione bardzo odważnymi zdjęciami w bikini. To wywołało niemałe poruszenie wśród internautów, którzy zarzucają jej, że desperacko ratuje swój wygląd u chirurga i jest sztuczna.

W komentarzach zaczęli pytać ją, czy jest jeszcze coś, czego nie poprawiła u chirurga. Małgorzata Rozenek pozostawiła to bez odpowiedzi i zaczęła publikować jeszcze więcej kontrowersyjnych zdjęć. Potem postanowiła zrelacjonować swoją wizytę na relaksacyjnym masażu. Wtedy to doszło do nieprzewidzianej wpadki. Nagle ze stanika wypadła jej sztuczna pierś. Fani natychmiast to wychwycili.

- Na storce cycuś wyszedł, lepiej pani skasuje, bo panią zaraz zeżrą - ostrzega Gosię jedna z fanek.

- A niech żrą. Nie pierwszy, nie ostatni, ale teraz to już wszyscy się będą tego cycka gdzieś doszukiwać - odpisała dumna z siebie Małgorzata Rozenek.

Zobaczcie te zdjęcia niżej 

NIE PRZEGAP: Nasz nowy dom: bohaterka OBURZONA niezapowiedzianą wizytą Katarzyny Dowbor! Na miejsce wezwano służby!

Sonda
Czy myślisz, że Rozenek-Majdan "skończyła się" już w show-biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE