Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski STARAJĄ SIĘ O DZIECKO

2011-09-19 18:00

Poznaliśmy jej wielkie pragnienie! Małgorzata Socha (31 l.) marzy o dziecku. Okazuje się, że wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim starają się o maleństwo. Na razie efektów nie widać, dlatego Małgosia z zazdrością obserwuje ciążowe brzuszki swoich koleżanek po fachu. - Trzymajcie za mnie kciuki! - prosi za naszym pośrednictwem.

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Przekonuje się o tym nawet taka gwiazda jak Małgorzata Socha. Piękna aktorka zrobiła błyskotliwą karierę. Trzy lata temu wyszła za mąż i buduje wymarzony dom pod Warszawą. Do szczęścia brakuje jej jeszcze dziecka. Okazuje się, że gwiazda od jakiegoś czasu usilnie pracuje nad posiadaniem potomka. Jednak nadal nie może się pochwalić stanem błogosławionym...

- Niestety, nie spodziewam się dzidziusia - mówi lekko zawiedziona w rozmowie z "Super Expressem". - Gdybym spodziewała się, bardzo bym się cieszyła. Trzymajcie za mnie kciuki! - dodaje.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że kobiety nie zawsze od razu zachodzą w ciążę. Czasem jednak trudno to zaakceptować, gdy dookoła widzi się koleżanki z ciążowymi brzuszkami. A jest ich troszkę - choćby Kasia Skrzynecka (41 l.), Anna Mucha (31 l.), Kasia Glinka (34 l.), Ewa Gorzelak (37 l.)...

- Koleżanki dookoła są w ciąży, ale to nie jest jak choroba, która się przenosi... - wzdycha gwiazda seriali "BrzydUla" i "Prosto w serce".

Miejmy nadzieję, że i Małgosia w końcu będzie mogła się pochwalić wymarzonym dzidziusiem. W końcu do tej pory wszystko się jej udawało.