Małgorzata Socha lubi luksus. Gwiazda "Brzyduli" ma bajecznie drogie auto

2020-12-05 6:12
Małgorzata Socha ma nowy samochód
Autor: papara17/akpa Małgorzata Socha ma nowy samochód

Małgorzata Socha (40 l.) nigdy nie ukrywała, że lubi luksusowe rzeczy, a przede wszystkim samochody. Nie inaczej jest i tym razem. Gwiazda "Brzyduli" własnie zmieniła samochód. Wybór padł na Mercedesa GLE, który warty jest majątek. Zobaczcie sami.

Małgorzata Socha, to nie tylko znana aktorka filmowa i teatralna, ale także żona i matka. Gwiazda ma trójkę dzieci, Zofię (7 l.), Basię (3 l.) i Stasia (2 l.), dlatego też przede wszystkim ceni sobie wygodę. Nie dziwi więc fakt, że przy tylu pociechach, gwiazda "Brzyduli" postawiła na dużego SUVA. Aktorka wybrała Mercedesa GLE, który nie należy do najtańszych modeli tej marki. W najuboższej wersji trzeba za niego zapłacić 320 tys. zł.

Zobacz: Właśnie wyszła na jaw szokująca prawda o małżeństwie Małgorzaty Sochy! Ukrywała to przed mediami ze wstydu?

Jednak Socha, która od lat uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet w polskim show biznesie, nie mogła sobie pozwolić na auto gorszej klasy.  Wcześniej poruszała się jednym z najmłodszych modeli w gamie marki – Jaguara E-Pace, którym jeździła przez dwa lata.

Zobaczcie ZDJĘCIA

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE