Czym się zajmuje?

Mało kto wie, kim jest siostra Michała Szpaka. Marlena była kiedyś częścią skandalu! Huczał o niej cały internet

2023-05-30 22:02

Michał Szpak (32 l.) i Marlena Szpak (37 l.) są rodzeństwem, które łączy szczególna więź. Mało kto wie jednak, kim jest siostra jednego z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Okazuje się, że Marlena była kiedyś częścią skandalu, o którym huczał cały internet. Chodzi o słynne urodzinowe życzenia, jakie na wideo składał jej Michał Szpak. To jednak nie wszystko. Kim jest Marlena Szpak? To może was zaskoczyć.

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych młodych wokalistów w Polsce. Stawiał pierwsze kroki w programie "X Factor", gdzie jego wizerunek został uznany za kontrowersyjny. Szpak był także jedną z pierwszych osób tak charakterystycznych w krajowym show biznesie, choć oczywiście nie jedyną. Ludzie ostatecznie "przekonali się" do niego, gdy reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja. Szpak skradł wówczas serca nie tylko fanów na całym świecie, ale także - a może przede wszystkim - w Polsce. Jego kariera ruszyła z impetem. Zaczął być zapraszany do największych telewizji, a przez lata współpracował nawet z TVP, będąc chociażby jurorem w "The Voice of Poland". A co w życiu prywatnym? Mało kto pamięta, że Michał Szpak, zanim zyskał wielką sławę w Polsce, wywołał niemały skandal nagraniem skierowanym do swojej siostry, Marleny Szpak. Poznajcie szczegóły.

Mało kto wie, kim jest siostra Michała Szpaka. Marlena była kiedyś częścią skandalu! Huczał o niej cały internet

Michał Szpak z okazji urodzin Marleny Szpak zamieścił w sieci nagranie, które odbiło się szerokim echem - "Happy Birthday To You Marlena". Wokalista wyginał się w dość kontrowersyjnych pozach, wykrzykując w języku angielskim, że życzy siostrze "więcej stosunków płciowych" i płynącej z nich satysfakcji. To wszystko w wulgarnej otoczce, która wywołała niemały skandal. Marlena Szpak tym samym stała się tego skandalu częścią. Huczał o niej cały internet! Wszyscy pytali, kim jest siostra Michała Szpaka, Marlena Szpak? Otóż jest osobą bardzo ciekawą! Kobieta mieszka bowiem na co dzień w Neapolu we Włoszech, o czym mało kto wie. Jest śpiewaczką operową, więc również jest uzdolniona muzycznie, podobnie jak jej młodszy brat Michał.

Marlena Szpak pojawiła się kiedyś na koncercie Michała Szpaka na Torwarze w Warszawie. Dokładnie 9 października 2016 roku zaśpiewała z nim razem na scenie. Kto wie, być może w przyszłości doczekamy się jeszcze ich wspólnego występu, a może i piosenki.

Zobacz galerię zdjęć: Kim jest siostra Michała Szpaka, Marlena Szpak? Kiedyś była częścią wielkiego skandalu

Sonda
Podobał Ci się występ Michała Szpaka podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023?
Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany