Sara James

i

Autor: Instagram/Sara James Sara James

Fani nie mają wątpliwości

Mama Sary James zachwyca głosem! Pani Arleta ma szansę na ogromną karierę

2022-12-26 9:56

Choć Sara James (14 l.) w ostatnim czasie podbija USA, nie zapomina o Polsce. Młodziutka piosenkarka, której udało się dostać do finału programu "America's Got Talent", wystąpiła w świątecznym odcinku "Szansy na sukces". Tym razem piosenkarka wystąpiła na scenie ze swoją mamą Arletą. Kobieta zachwyciła wszystkich swoim głosem! Musicie to usłyszeć.

Sara James miała bardzo intensywny i owocny rok. Młodziutka wokalistka postanowiła podbić światowy rynek muzyczny. Dziewczyna spędziła kilka tygodni w Los Angeles, gdzie walczyła o finał w reality show "America’s Got Talent". Sara oczarowała publiczność i przede wszystkim jurorów. Nawet legendarnie surowy Simon Cowell (62 l.) był zachwycony jej osobowością i głosem. James doszła do samego finału, a tuż przed ogłoszeniem wyników "America’s Got Talent", zaśpiewała w towarzystwie legendarnej grupy Black Eyed Peas.

I choć ma dopiero 14 lat, Sara może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Mimo to, nie uderzyła jej woda sodowa. Wokalistka, chętnie występuje dla naszej publiczności. W święta zaprezentowała się w specjalnym odcinku "Szansy na sukces". Tym razem nie zaśpiewała sama. Na scenie towarzyszyła jej ukochana mama Arleta. - Dzięki wielkie za zaproszenie do świątecznego odcinka "Szansy na sukces". Życzę Wszystkim wesołych, zdrowych i spokojnych świat! - napisała Sara na Instagramie.

Mama z córką zaśpiewały kolędę - Pójdźmy wszyscy do stajenki. Publiczność była zachwycona głosem pani Arlety. Kobieta ma mocny i piękny głos. Fani nie mają wątpliwości, że mama Sary ma szansę odnieść ogromny sukces na polskim rynku muzycznym. Czy się na to zdecyduje? My mocno trzymamy za nią kciuki.

Zobaczcie wideo i usłyszcie ten piękny głos.

Nasi Partnerzy polecają