Michał Szpak skrytykowany przez znanego youtubera

i

Autor: East News

Manager Szpaka do fanów: "Pie*dolcie się!"

2016-09-12 12:29

Michał Szpak pojechał niedawno zagrać koncert w słonecznej Portugalii. Postanowił relacjonować swój pobyt z tego pięknego kraju za pomocą mediów społecznościowych. Niestety nie ustrzegł się pewnej wpadki. Manager Szpaka obraził bowiem... wielu fanów! Co się stało?

Michał Szpak odbył niebawem podróż do Portugalii, gdzie dał koncert, którym porwał tłumy! Oczywiście nie mógł zapomnieć o swoich fanach i całą wycieczkę zrelacjonował na Istagramie i Facebooku. Już pierwszego dnia wyprawy mogliśmy obejrzeć nagranie wideo. Zmęczony Szpak oznajmia w filmie, że właśnie wylądował w Portugalii razem ze swoim managerem i stylistką.

Znienacka postanowił pokazać swoich współtowarzyszy. Zawstydzona Justyna powiedziała tylko "Hello" i zamachała do obiektywu, szybko zasłaniając twarz. Michał pokazał też managera Jacka Jastrowicza, który nie był tym faktem pocieszony. Michał opowiadał, co będzie robił w najbliższym czasie w słonecznym kraju. - Co mogę więcej powiedzieć? - zapytał Szpak na koniec. Nagle zza kadru słychać niecenzuralną sugestię, co Michał może przekazać jeszcze fanom. - Pie*dolcie się! - rzucił znienacka manager.

Szpak początkowo się zaśmiał, ale szybko zareagował na słowa kolegi. - Jacek! - powiedział zawstydzony Szpak. Postanowił jednak szybko obrócić całą sprawę w żart. - Jesteś zmęczony, boli cię głowa, masz duszności? Weź Niepierdol - wyrecytował Michał, nawiązując do popularnej parodii reklamy leku.

Mamy nadzieję, że Jacek Jastrowicz był w złym nastroju, bo zmęczyła go podróż samolotem!

Zobacz: Wpadka muzyka Wiśniewskiego: "Te ku*wy się ze mną pie*doliły!" [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE