Mandaryna chciała znaleźć miłość na Tinderze. Jej konto zostało zablokowane!

2022-03-15 13:45
Mandaryna chciała znaleźć miłość na Tinderze. Jej konto zostało zablokowane!
Autor: AKPA

Marta Wiśniewska (44 l.) jakiś czas temu poszukiwała bratniej duszy, korzystając z popularnej aplikacji randkowej. Niestety, jej konto natychmiast zostało zablokowane. Niepocieszona celebrytka wyjaśniła, co stanowiło przeszkodę w zachowaniu konta.

Marta Wiśniewska jest piosenkarką, tancerką i choreografką, której ogromną sławę przyniosły występy z zespołem Ich Troje. W 2004 r. zadebiutowała jako wokalistka, wydając singiel „Here I Go Again” (cover hitu zespołu Whitesnake). Była partnerką lidera zespołu Michała Wiśniewskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci - Xaviera i Fabienne. Para nie miała oporów przed opowiadaniem o swojej prywatności. Małżonkowie nie bali się nawet wpuścić do domu kamer, które monitorowały ich wspólne życie przez całą dobę. Uczucie Mandaryny i Michała nie przetrwało jednak próby czasu. Po rozwodzie nie potrafili dogadać w kwestii alimentów. Dopiero po latach doszli do porozumienia i nawet przez chwilę wspólnie pracowali. Lider Ich Troje po rozstaniu z matką swoich dzieci ożenił się jeszcze trzy razy. Piosenkarka również spotykała się z kilkoma mężczyznami m.in.: Michałem Szatkowskim, Wojciechem Bąkiewiczem czy Pawłem Wójcikiem. Żaden z nich nie okazał się jednak tym jedynym. W poszukiwaniu prawdziwej miłości Mandaryna użyła Tindera! Niestety, jej konto zostało błyskawicznie zablokowane.

Zobacz: Mandaryna miała wypadek samochodowy! W środku siedziała córka Wiśniewskiego

Mandaryna szukała miłości na Tinderze

Szukanie bratniej duszy przy użyciu portali randkowych staje się coraz bardziej popularne. Nic więc dziwnego, że samotna Mandaryna postanowiła założyć konto na Tinderze, aby dać sobie szansę na miłość. Niestety, jej profil został szybko zgłoszony przez licznych użytkowników, którzy myśleli, że jakiś oszust podszywa się pod znaną piosenkarkę. W ten sposób wokalistka straciła możliwość korzystania z portalu randkowego.

Zostałam wywalona z tamtego miejsca, bo myśleli, że się pod siebie podszywam. Rozumiem, że wielu mężczyzn zgłosiło ten profil, że jest fejkowy. Cieszę się, że tak stanęli w mojej obronie, tylko to było moje konto. To nie jest takie proste w moim przypadku - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Zobacz galerię: Mandaryna bez makijażu

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE