Mandaryna miała wypadek samochodowy! W środku siedziała córka Wiśniewskiego

2022-03-11 9:34
Mandaryna rozbiła auto. W środku siedziała córka Wiśniewskiego
Autor: AKPA

Marta "Mandaryna" Wiśniewska (44 l.) i jej córka Fabienne (19 l.) miały niedawno mały wypadek w drodze z Piaseczna do studia „Dzień Dobry TVN” w Warszawie. Obie panie nie przewidziały, że przyjazd na miejsce zajmie im ponad dwa razy dłużej niż zwykle. Wszystko przez korki i stłuczkę, która wydarzyła się w trasie.

Była żona Michała Wiśniewska została niedawno zaproszona do występu w porannym programie „Dzień Dobry TVN”. We czwartek (10.03) wraz z nią z Piaseczna do Warszawy wyruszyła córka Fabienne Wiśniewska. Obie panie od rana mocno się stresowały, ponieważ nie spodziewały się aż tak dużego ruchu na trasie do stolicy. Gdyby tego było mało, pewien pan wjechał w tył ich auta, powodując kolizję. Marta Wiśniewska spisała odpowiednie dokumenty i zrobiła zdjęcia uszkodzeń. Na szczęście obu paniom nic się nie stało.

Przeczytaj: Mandaryna ujawniła, co łączy ją z Wiśniewskim! Kto by pomyślał?!

Mandaryna miała stłuczkę

Marta i Fabienne Wiśniewskie opowiedziały fanom z Instagrama historię, która wydarzyła się w drodze z ich domu do studia telewizyjnego w Warszawie.

Dzisiaj Pan przywalił nam w Toyotkę, ale odrobinę, w tyłek. Mówię to po cichu, bo jeszcze nie byłam w salonie, żeby im to oznajmić. Udało nam się wszystko spisać i zrobić zdjęcia, choć było to w takim biegu, bo oczywiście przed wejściem na antenę – opowiadały na Instagramie.

Po chwili Mandaryna dodała: "Nie będziemy się na niego gniewać, bo dzisiaj Dzień Mężczyzny" i pojechała z córką do salonu samochodowego, aby odebrać auto zastępcze. Jej uszkodzony pojazd trafił do mechanika.

Zobacz galerię: Mandaryna bez makijażu

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?
Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE