Michał Wiśniewski, córka Fabienne

i

Autor: Hojny/instagram Michał Wiśniewski, córka Fabienne

Fabienne Wiśniewska była PRZEŚLADOWANA. Musiała zmienić szkołę!

2022-02-22 11:39

Córka Michała Wiśniewskiego (50 l.) spotkała się z przykrymi docinkami ze strony szkolnych kolegów i koleżanek. Ich zachowania była na tyle uciążliwe, że Fabienne Wiśniewska (19 l.) musiała zmienić szkołę. O tych koszmarnych przeżyciach opowiedziała w jednym z wywiadów.

Fabienne Wiśniewska to córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny (44 l.), która dorastała w świetle reflektorów. Nastoletnia pociecha czołowych gwiazd polskiej muzyki z początku XXI w. na własnej skórze przekonała się, że dojrzewanie w cieniu sławy rodziców ma zarówno dobre, jak i złe strony. Tegoroczna maturzystka może liczyć na wsparcie swoich najbliższych, a na jej studniówce pojawili się także brat, Xavier Wiśniewski (20 l.), oraz sam Michał Wiśniewski wraz z Polą (37 l.), aktualną żoną. 

Okres dzieciństwa i dorastania był dla dzieci Michała Wiśniewskiego oraz Mandaryny niezwykle trudny. Zarówno Xavier, jak i Fabienne musieli stawić czoła nieprzyjemnościom - syn artystów przyznał się do myśli samobójczych, zaś córka ujawniła, że przez przemoc psychiczną musiała zmienić szkołę. 

Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post licealistka wyznała, że inni uczniowie prześladowali ją ze względu na niecodzienne imię oraz fakt, że jej rodzicami są Mandaryna i Michał Wiśniewski. Dodała, że w obecnej szkole nie musi mierzyć się z podobnymi problemami.

- Na dzień dzisiejszy jest w porządku. W tamtej szkole wszystko nie pasowało ludziom w mojej osobie. Takim najlepszym rozwiązaniem było zmienienie placówki. Bo nie zmienimy 400 osób, które tam są. Lepiej zmienić środowisko i samemu sobie z tym poradzić. Pedagogicznie nie zostało to dobrze rozwiązane w tej szkole, ale teraz jest w porządku

- powiedziała. Przyznała także, że w razie jakichkolwiek nieprzyjemności zawsze może liczyć na starszego brata, Xaviera.

Przeczytaj również: Był gwiazdą "Rodzinki.pl" i "zasłynął" homofobicznym komentarzem. Co dziś robi Daniel Dziorek?

- Jest osobą godną zaufania, to na pewno, i też nie będzie mnie oceniał przez pryzmat tego, co robię czy co się wydarzyło, więc jest pierwszą osobą, do której wykonuje telefon po pomoc. Wydaje mi się, że w drugą stronę to działa podobnie

- wyznała nastolatka. Jak widać, w jej przypadku powiedzenie, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach, dalekie jest od prawdy. Cieszymy się, że Fabienne ma na kogo liczyć w trudnych momentach!

Zobacz w naszej galerii, jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy:

Sonda
Miałeś do czynienia z prześladowaniem w szkole?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany