Syn Wiśniewskiego spakował walizki i opuścił rodzinę. Ujawnił prawdę o swoim życiu. Skąd teraz weźmie pieniądze?!

2021-11-23 10:00
Michał Wiśniewski i jego syn, Xavier Wiśniewski
Autor: Instagram Michał Wiśniewski i jego syn, Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski to najstarsze dziecko Michała Wiśniewskiego i jego byłej żony Mandaryny, czyli Marty Wiśniewskiej. Młody mężczyzna skończył w czerwcu 19 lat. Teraz spakował walizki i opuścił rodzinne gniazdo. Xavier ujawnił prawdę o swoim życiu i zdradził, skąd weźmie pieniądze. Żyje teraz na własny rachunek!

Xavier Wiśniewski to pierwsze dziecko Michała Wiśniewskiego i Marty Mandaryny Wiśniewskiej. Urodził się w 2002 roku, a dziś jest już dorosły i stara się usamodzielnić. Do niedawna mieszkał z bliskimi, był zależny od rodziców, teraz idzie własną drogą i oznajmił, że wyprowadza się z domu. Xavier spakował walizki i opuścił rodzinę. Chce żyć na własną rękę! Chłopak tańczy podczas koncertów Ich Troje, ale też nagrywa własne utwory. Czy to wystarczy mu na utrzymanie? Okazuje się, że syn Michała Wiśniewskiego będzie pracował również w restauracji! O szczegółach wejścia w dorosłość opowiedział portalowi Jastrząb Post. Zaznaczył, że przemyślał tę decyzję i podjął ją z pełną świadomością. Jak mówi Xavier: - Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu, i studia, i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy. Zdradził też, jaki ma stosunek do pieniądza. Wszystkiego nauczył się "na swoim".

Dalsza treść artykułu pod galerią: Michał Wiśniewski z synem Xavierem  

- Fakt faktem, że może to wyszło dość szybko, ale to też mnie czegoś nauczy. Już teraz nauczyło mnie wartości pieniądza itd. Krok dość odważny, ale jestem zadowolony. Mamy zdrowe relacje dalej, więc jest w porządku - przyznał 19-latek. Jak zarobi pieniądze? Oprócz współpracy z rodzicami zatrudnił się w restauracji! - Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę teraz pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko wyjdzie mi z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać - marzy Xavier. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE