Zdjęcia i wideo

Mandaryna powróciła! Szok, jak teraz śpiewa i wygląda była żona Michała Wiśniewskiego

2023-08-01 19:48

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, druga żona wokalisty Ich Troje, po rozwodzie zdecydowanie straciła na popularności. Część czytelników pamięta jeszcze Mandarynę z czasów jej dość krótkiej i raczej średnio udanej kariery piosenkarki. Z tamtego okresu szczególnie wybił się kawałek "Ev’ry Night" Myśleliśmy, że rozdział pt. "Mandaryna wokalistka" jest już zamknięty. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyliśmy nagranie ze śpiewającą Martą Wiśniewską. Szok, jak teraz śpiewa i wygląda Mandaryna!

Mandaryna - dzieci, taniec, śpiew i biznes

Mandaryna powróciła! W mediach społecznościowych na profilu byłej żony Michała Wiśniewskiego można obejrzeć nagranie z jednego z jej występów. Widać, że Marta jest w świetnej formie i może jeszcze sporo namieszać w naszym show-biznesowym światku. W ostatnich latach głośniej niż o Mandarynie było raczej o jej synu Xavieru, który nagrał z ojcem piosenkę i pochwalił się współpracą z Roksanną Węgiel! Z kolei łudząco podobna do mamy Fabienne Wiśniewska, córka wokalisty Ich Troje i Mandaryny, dostała się na Akademię Sztuk Pięknych, a jej prace zrobiły prawdziwą furorę. Sama Marta Wiśniewska, która jest przede wszystkim znakomitą tancerką, realizuje się w biznesie, ale postanowiła też przypomnieć fanom swój głos. 

Mandaryna brała lekcje śpiewu. Dostała namiar od Grzegorza Skawińskiego. Jak teraz śpiewa Marta Wiśniewska?

Mandaryna, która z Michałem Wiśniewskim rozwiodła się w 2006 roku, nadal wygląda pięknie. 45-letnia artystka ma już dorosłe dzieci, więc może więcej czasu poświęcić na swoje muzyczne pasje. A przecież nie od dziś wiadomo, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Co do samego śpiewania, to lata temu Marta Wiśniewska byłą wręcz miażdżona przez ekspertów za występy na żywo. Potem dostała od Grzegorza Skawińskiego namiar do nauczyciela. - Jeżdżę do Sopotu raz na dwa tygodnie. Spędzam tam trzy dni. Pani profesor leczy nie tylko mój głos, ale i moją duszę. Ale nie chcę niczego nikomu udowadniać. Śpiewu uczę się tylko dla siebie - wyznała kiedyś w rozmowie z "Vivą". Zobaczcie w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się Mandaryna. Pod zdjęciami znajduje się nagranie z występu byłej żony Michała Wiśniewskiego. Czy lekcje śpiewu u profesora od Grzegorza Skawińskiego jej pomogły?