Mann wbija szpilę Richardson!

i

Autor: instagram/@wojciechmannofficial, @monikarichardson

Mann wbija szpilę Richardson! Będzie kolejna wojna gwiazd?

2022-03-30 15:00

W jednym ze swoich ostatnich wpisów Wojciech Mann (74 l.) skomentował wywiad Moniki Richardson (50 l.), w którym opowiadała o swoich związkach. Dziennikarz drwiąco zareagował na słowa młodszej koleżanki z branży. Co powiedział?

Wojciech Mann nie od dziś słynie z ciętego języka. Prezenter radiowy i telewizyjny śmiało wyraża swoje opinie na rozmaite tematy. Jak powiedział w rozmowie z Plejadą: "Dlaczego mam nakładać sobie kaganiec, kiedy coś doprowadza mnie do furii albo denerwuje?". Najwyraźniej zdenerwował go między innymi jeden z ostatnich wywiadów Moniki Richardson, ponieważ postanowił odnieść się do niego w krytycznym wpisie na Facebooku. 

Dziennikarka, która zdobyła popularność dzięki roli prowadzącej show "Europa da się lubić", podczas wywiadu udzielonego magazynowi "Twoje Imperium" wypowiedziała się na temat swojego rozstania ze Zbigniewem Zamachowskim. Richardson nie zapomniała także o skomplementowaniu obecnego męża.

Zobacz także: Brat Moniki Richardson znaleziony martwy we własnym mieszkaniu! "Na zwłokach znajdowały się liczne rany kłute"

- Na obecnym etapie życia najważniejsze jest uszycie wygodnego i ciepłego, rodzinnego patchworku. Nie udało mi się to w ostatnim małżeństwie. Chociaż od początku było wiadomo, że raczej się nie uda, wierzyłam i dążyłam do tego. To był błąd - opowiadała. 

Monika Richardson przyznała także, że rozpoczęła terapię, która ma pomóc jej zrozumieć samą siebie. "Na psychoterapii próbuję dowiedzieć się, co takiego nieznośnego jest w moim sposobie bycia, że nie jestem w stanie zbudować trwałej relacji" - ujawniła. 

Dziennikarka opowiadała także o swoim aktualnym mężu, Konradzie Wojterkowskim (49 l.). 

- Konrad jest człowiekiem, który przywiązuje dużą wagę do swego wizerunku i wyglądu, ale również zależy mu na tym, żebym i ja dobrze wyglądała. (...) Konrad potrafi pojechać do Mediolanu po garnitur, oczywiście jeśli ma pieniądze, i nosić go potem przez piętnaście lat. Zawsze świetnie się prezentuje - chwaliła ukochanego. 

Wygląda na to, że jej słowa musiały zirytować Wojciecha Manna. Dziennikarz nie pozostawił ich bowiem bez komentarza. W swoim facebookowym wpisie poruszył temat wojny w Ukrainie. Pokusił się również o ironiczne podsumowanie wywiadu Richardson - napisał, że "ważne sprawy wracają na należne im miejsce"

Pojawiło się światełko w tunelu beznadziei! Oto Monika Richardson opowiedziała światu, że poddała się terapii w sprawie swoich nieudanych małżeństw. Co więcej, z wypowiedzi wielkiej gwiazdy wynika, że jej poprzedni partner nie miał wyczucia estetyki. A nowy za to ma i, jeśli tylko ma pieniądze, to jedzie do Mediolanu po garnitur - drwił. 

Internauci najwyraźniej zgadzają się z dziennikarzem.

"Mądrego to i warto posłuchać"

"Jak zawsze trafione w punkt"

"Pięknie to pan sformułował" - piszą.

Sprawdź w naszej galerii, jak zmieniał się Wojciech Mann!

Sonda
Lubisz Wojciecha Manna?
Monika Richardson to pirat drogowy. Tak łamie przepisy