Marcelina Zawadzka była molestowana seksualnie. Wstrząsające wyznanie gwiazdy Polsatu

2022-09-23 14:45

Marcelina Zawadzka (33 l.) to prezenterka telewizyjna związana ze stacją Polsat. Ostatnio dziennikarka otworzyła się przed swoimi fanami i opowiedziała im o bardzo trudnym doświadczeniu. Na swoim instagramowym profilu poinformowała, że w przeszłości padła ofiarą molestowania seksualnego. Zdarzenie to wraca do niej po dziś dzień.

Marcelina Zawadzka była molestowana seksualnie

i

Autor: AKPA/Podlewski

Marcelina Zawadzka to modelka i prezenterka telewizyjna. W latach 2015-2020 współprowadziła "Pytanie na śniadanie", a także była gospodynią "Lajk!", "Bake Off - Ale ciacho!", "Bake Off Junior" i "The Voice of Poland" na antenie TVP. Od grudnia 2021 roku pracuje w Polsacie, gdzie jest współprowadzącą reality show "Farma".

Ostatnio kobieta otworzyła się na bardzo trudny temat molestowania seksualnego, którego przed laty padła ofiarą. Prezenterka postanowiła opowiedzieć swoją historię po tym, jak obejrzała odcinek internetowego programu Magdy Mołek, w którym prowadząca rozmawiała z Joanną Gzyrą-Iskandar, Rzeczniczką Centrum Praw Kobiet.

Kiedyś mężczyzna złapał mnie za miejsce intymne (z przodu). Byłam w takim szoku. Zaraz, gdy to się stało, byłam pewna, że ten moment trwa wiecznie i moje myślenie o tym, że też chcę go uderzyć. Pamiętam uczucie, że jest mi wstyd... A i tak podjęłam decyzję i go uderzyłam z płaskiej dłoni w twarz. Uwaga: oddał mi! - napisała.

Marcelina Zawadzka była molestowana seksualnie

i

Autor: marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka dodała, że nigdy nie zapomni tego strasznego momentu i wraca on do niej zawsze, gdy ktoś próbuje przekroczyć jej granice.

Tego zdarzenia nie zapomnę i niestety zawsze, gdy ktoś "przekraczał"odległość czy granicę zachowania, pamiętam o tym. Mam ten moment przed oczami i uczucie wstydu i tego, że nie chcę do tego wracać - czytamy.

Ofiary przemocy mogą skontaktować się z całodobową linią interwencyjną Centrum Praw Kobiet pod numerem 600 070 717.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki