Marcelina Zawadzka kusi biustem i namiętnie całuje Niemca

2022-08-30 5:25

Marcelina Zawadzka (33 l.) całkowicie straciła głowę dla przystojnego Niemca. Była miss Polonia, nie zważając na przyglądających im się ludzi, namiętnie całowała swojego ukochanego na dworcu kolejowym w Sopocie. I choć z Maxem spotyka się od ponad roku, nadal czuje do niego ogromny pociąg. Wręcz nie mogła się od niego odkleić.

Marcelina Zawadzka namiętnie całowała przystojnego Niemca

Marcelina ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Zazwyczaj kończyły się one po kilku miesiącach, a gwiazda Polsatu po raz kolejny leczyła złamane serce. Wszystko wskazuje jednak na to, że piękność nareszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę. I choć Max ze względu na swoje zobowiązania zawodowe większość czasu podróżuje po świecie, ostatnio przyjechał do Polski, gdzie wraz z ukochaną miło spędzają czas. W miniony weekend para wybrała się do Sopotu, gdzie wraz z Jarosławem Bieniukiem (43 l.) i jego dziewczyną Zuzanną pływali łódkami po morzu. Kiedy weekend dobiegł końca, zakochani postanowili wybrać się na ostatni, romantyczny spacer po sopockim molo, a następnie udali się na dworzec, na którym w objęciach oczekiwali na pociąg. I choć ludzie co chwilę im się przyglądali, para nic sobie z tego nie robiła. Marcelina namiętnie całowała swojego przystojniaka, a jej ręka wędrowała po jego umięśnionym ciele.

Kim jest Max Gloeckner?

Pochodzący z Niemiec Max Gloeckner jest influencerem i przedsiębiorcą. W mediach społecznościowych obserwują go tysiące użytkowników. Biznesmen zajmuje się prowadzeniem firmy Healy World GmbH, która dystrybuuje urządzenia mobile mające wspomagać zdrowie. Jego firma oferuje m. in. opaskę, której stosowanie ma pomagać osobom cierpiącym na migrenę, bezsenność, a nawet tym będącym w stanach depresyjnych. Dodatkowo mężczyzna sprawuje funkcję dyrektora zarządzającego w Right Move Thailand - tajskiej firmie zajmującej się rynkiem nieruchomości.

Pielęgnacja szyi i dekoltu
Sonda
Marcelina Zawadzka poznała rodziców ze swoim nowym partnerem po pół roku związku. To dobry czas?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki